Wpis z mikrobloga

Niedaleko mojego bloku jest Rossmann i pracuje tam taka śliczna dziewczyna. Szczuplutka, ma zgrabne, długie nogi i czarne, lśniące włosy. Do tego śliczna twarzyczka. W mojej ocenie zdecydowanie 10/10 would talk to. Dziś postanowiłem, że zacznę robić pierwsze kroki w kierunku wyrwania tej gąski. W domu zebrałem wszystkie drobniaki (1 i 2groszówki) i poszedłem na polowanie. W kasie wziąłem lizaka za 70gr i Kasia (wiem, bo ma plakietkę z imieniem na bluzce) nabiła lizaka na kasę i powiedziała do zapłaty będzie 70 groszy. Wtedy na ladę wysypałem jej wcześniej policzone 67 xD groszy i patrzyłem jak liczy. Te piękne dłonie, i gracja, z jaką to robiła... mógłbym tak na nią patrzeć godzinami. Kiedy już doliczyła do końca powiedziała brakuje trzech groszy na co odpowiadałem stanowczo to niemożliwe, liczyłem dokładnie i Kasia zaczynała liczyć jeszcze raz. A ja znowu napawałem się tym widokiem. Błogostan. Kiedy kończyła liczyć i znów brakowało trzech groszy przyznałem jej rację i wręczyłem brakującą kwotę. Wymieniliśmy się serdecznym dziękuję i odszedłem od kasy. Na zewnątrz szybko wyciumkałem lizaka i udałem się na następny kurs. Myk szybko pod kasę, biorę lizaczek i tym razem kładę dokładnie odliczone 70 groszy. Kasia uśmiecha się i liczy pieniądze. Me serce raduje się. Znowu serdeczne dziękuję, wychodzę na zewnątrz, ciumkam lizaka i kolejny kurs. Biorę lizaka i wysypuję pieniądze. I nastąpił ten magiczny moment, Kasia w końcu powiedziała coś więcej, niż wyklepane sklepowe formułki typu zapakować to panu do torebki?


Wiedziałem, że warto było spróbować. Kiedyś jak stałem w kolejce to obczaiłem jej grafik i dzięki temu wiem w jakich godzinach stoi na kasie. We wtorek będzie pracowała na drugą zmianę, więc znowu idę kupować, ale tym razem p----------y. Bo coś czuję, że będą seksy.

To kolejna lekcja dla was mirki, że żeby wyrwać świnkę, to trzeba działać, ale nie przegrywać przed kompem.

Na zdjęciu nie Kasia.

#podrywajzwykopem #coolstory #tfwnogf #lippaa
powodzenia - Niedaleko mojego bloku jest Rossmann i pracuje tam taka śliczna dziewczy...

źródło: comment_Z9b99qk4Qjg2oHEoRe2RCNef4M2rfnCU.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powodzenia: To nie Ty przychodzisz do mnie do kawiarni codziennie, lapiesz bigmilka z glupim tekstem "pszyszlem do pani na loda!", po czym rzucasz mi od cholery drobniakow na lade i sie glupio smiejesz? Jak to Ty to masz c-----y ryj i smierdzisz jak popielnica xD
  • Odpowiedz