Wpis z mikrobloga

Niedaleko mojego bloku jest Rossmann i pracuje tam taka śliczna dziewczyna. Szczuplutka, ma zgrabne, długie nogi i czarne, lśniące włosy. Do tego śliczna twarzyczka. W mojej ocenie zdecydowanie 10/10 would talk to. Dziś postanowiłem, że zacznę robić pierwsze kroki w kierunku wyrwania tej gąski. W domu zebrałem wszystkie drobniaki (1 i 2groszówki) i poszedłem na polowanie. W kasie wziąłem lizaka za 70gr i Kasia (wiem, bo ma plakietkę z imieniem na bluzce) nabiła lizaka na kasę i powiedziała do zapłaty będzie 70 groszy. Wtedy na ladę wysypałem jej wcześniej policzone 67 xD groszy i patrzyłem jak liczy. Te piękne dłonie, i gracja, z jaką to robiła... mógłbym tak na nią patrzeć godzinami. Kiedy już doliczyła do końca powiedziała brakuje trzech groszy na co odpowiadałem stanowczo to niemożliwe, liczyłem dokładnie i Kasia zaczynała liczyć jeszcze raz. A ja znowu napawałem się tym widokiem. Błogostan. Kiedy kończyła liczyć i znów brakowało trzech groszy przyznałem jej rację i wręczyłem brakującą kwotę. Wymieniliśmy się serdecznym dziękuję i odszedłem od kasy. Na zewnątrz szybko wyciumkałem lizaka i udałem się na następny kurs. Myk szybko pod kasę, biorę lizaczek i tym razem kładę dokładnie odliczone 70 groszy. Kasia uśmiecha się i liczy pieniądze. Me serce raduje się. Znowu serdeczne dziękuję, wychodzę na zewnątrz, ciumkam lizaka i kolejny kurs. Biorę lizaka i wysypuję pieniądze. I nastąpił ten magiczny moment, Kasia w końcu powiedziała coś więcej, niż wyklepane sklepowe formułki typu zapakować to panu do torebki?


Wiedziałem, że warto było spróbować. Kiedyś jak stałem w kolejce to obczaiłem jej grafik i dzięki temu wiem w jakich godzinach stoi na kasie. We wtorek będzie pracowała na drugą zmianę, więc znowu idę kupować, ale tym razem prezerwatywy. Bo coś czuję, że będą seksy.

To kolejna lekcja dla was mirki, że żeby wyrwać świnkę, to trzeba działać, ale nie przegrywać przed kompem.

Na zdjęciu nie Kasia.

#podrywajzwykopem #coolstory #tfwnogf #lippaa
powodzenia - Niedaleko mojego bloku jest Rossmann i pracuje tam taka śliczna dziewczy...

źródło: comment_Z9b99qk4Qjg2oHEoRe2RCNef4M2rfnCU.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powodzenia: To nie Ty przychodzisz do mnie do kawiarni codziennie, lapiesz bigmilka z glupim tekstem "pszyszlem do pani na loda!", po czym rzucasz mi od cholery drobniakow na lade i sie glupio smiejesz? Jak to Ty to masz #!$%@? ryj i smierdzisz jak popielnica xD
  • Odpowiedz