Wpis z mikrobloga

Ostatnie dni ciężko pracowałem. Czasem pisałem do "mojej". Ostatnio odezwałem się do grubej, ona coś odpisała, ale nawet nie chciało mi się ciągnąć. Zobaczymy jak będę miał czas w weekend to do niej napisze i zobaczę jak będzie reagować.

Co do laski z która się spotkałem to nie odpisałem na jej smsa, bo nawet nie miałem czasu, ale jutro napiszę i ładnie przeproszę i może ustawię się na przyszły tydzień.

Jutro najprawdopodobniej wpadnie laska z którą spałem. Pewnie będę zbyt wykończony, żeby nawet myśleć o seksie, ale nic na to za bardzo nie mogę poradzić.

Aha, laska, która kiedyś mnie "okłamała" ze wzrostem ma czas we wtorek i chce iść ze mną na randkę. Raczej tak :)

#ruchajzbadoo
  • 13
@Lukas77986: #!$%@?, ale czemu nie przejżycie tagu.. Są raptem może 3 wpisy gdzie wszystko jest.

Czy przystojny jestem nie wiem, bo ciężko mi ocenić, ale czasami mam wrażenie, że tak :D

Gadane raczej na pewno mam :)
@Lukas77986: Hm wiem, że to pytanie może być dla Ciebie bardzo ważne, bo tez kiedyś na podobne pytania szukałem odpowiedzi, ale z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że odpowiedź jest niestety jedna: o wszystkim. Pamiętaj o tym, że poznanie następuje na badoo i trochę na tym badoo przed randka trzeba pogadać, przynajmniej ze 2,3 dni, wiec trochę już cos o niej wiesz, wiec masz punkt zaczepienia. A potem jak na normalnej randce.