Wpis z mikrobloga

#bmw #motoryzacja #bmwsorka - co z tym autem?

http://allegro.pl/bmw-323i-m-pakiet-m3-klima-full-opcja-lift-i4734868389.html

Powiedzcie mi, co z tym jest nie tak? Dobrze auto, nie dużo trzeba wymienić (bo tylko pompe chłodnicy), prawdopodobnie chodzi wszystko ok jedyna opcja - głowica że jest jebnięta, ale czy zaoszczędzenie tyle czasu przy pracy przy aucie to dużo? Mirki, wypowiedzcie się!

Bardzo mi się podoba i się zastanawiam nad zakupem.. ;)

#januszebiznesu czy #nie ?
  • 68
@mamut_ok: ale myślisz, ze wymiana samej pompy pomorze? bo jak nie to głowica - i tyle, wiem ze strach, ale można easy swap w tym zrobić i to na 2.8 - to nei takie drogie, dalej mówie, w 4k się zmieścisz, swap silnik M52B28 to jakieś 2000zł, do tego dajemy na mechanika na swapa i tye - proste i łatwe. Co o tym myślisz?
@preditio: oj nie no, są tacy zapaleńcy, wiesz kto? NIEMCY! Oni jak coś się psuje to zmieniają auto, ale tak to mają je tak odpicowane, że aż dupa boli, tam każde auto jest po prostu sztuką - widziałem mega konstrukcje.. uturbione wardburgi i tak dalej.. ;)
oj nie no, są tacy zapaleńcy, wiesz kto? NIEMCY! Oni jak coś się psuje to zmieniają auto, ale tak to mają je tak odpicowane, że aż dupa boli, tam każde auto jest po prostu sztuką - widziałem mega konstrukcje.. uturbione wardburgi i tak dalej.. ;)


@sorek: zlituj sie. Niemcy nie sprzedaja tanio dobrych aut. Niemcy sprzedaja dobre auta drogo, a tanio rozbite/zepsute. Te drugie kupisz za grosiki doslownie, a za te
@wezsepigulke: bzdura, oni zmieniają auta jak rękawiczki, miałem możliwość do kupienia mondeo warty w polsce z 10k zł za 1000 auro.. no proszę Cię - znałęm włąściciela wiem jak jeździł i widziałem w jakim było stanie ;)
@sorek: Ford to dla nich nie samochod :P Kup wypicowane BMW, Merca albo co lepsze Porsche za 1000euro.

Zmieniaja jak rekawiczki i sprzedaja dobre auta za 1000 ojro zeby Polaki sie cieszyly z ich dobroci. Skoncz wasc. A ten tutaj egzemlarz jeszcze jest rzezbiony w jakims slaskim sadzie. Wystawiony za 5000zl, laweta z 1000zł, z 1000zł trzeba przyciac, wiec kupili dobre E36 w M-pakiecie za 3000zl, za co nie da sie
@preditio: no proste, takie auto z padniętą pompą - 500€ (bo taki koszt zrobienia tego w niemczech) laweta (z dobrego miejsca) 300€ - pytanie czy brali hurtowo, to na pewno dużo mniej, do tego mycie i już mają czysty zysk
@wezsepigulke: 30€? Byłeś Ty w niemczech kiedyś? Taka część to minimum 100€ (a oni Ci zastępczego nie wrzucą, tylko oryginalne to #!$%@? wie ile (i to nowe)) a robocizna to min. 200€ - spokojnie, mnie za półośke skasowali 100€ (a to tylko 4 śruby na krzyż)
@wezsepigulke: Dlatego nawet jak silnik jest padnięty - mnie to nie przeraża aż tak, to można spokojnie w 4k zrobić i na 10k się w sumie wyrobić, no pomyśl - ładujesz 4k w auto i masz zajebiste. Wystarczy ze blacha jest dobra i podwozie, z silnikiem można sobie poradzić
@sorek: Tak, bylem w Niemczech, z "tesciem" zmienialem klocki hamulcowe, kosztowaly tyle co u nas, robocizna wlasna. W Niemczech bylem, zeby nie sklamac, trzy razy chyba. Ceny sa takie jak u nas jesli nie taniej. Samochody nowe na pewno sa tansze, spozywcze artykuly, chemia i AGD rowniez tansze.

Łatałem też auta na autohandlu w swojej karierze, wiem co sie da wyrzezbic z niczego, i jak auto moze wygladac na zdjeciach i
@wezsepigulke: No to opowiedz mi prosze - co mogę zastać - nie interesuje mnie silnik, załóżmy, ze cały jest #!$%@? i z tego cena wynika - co z podwoziem i karoserią etc.? Jak to rozpoznać? Może to silnik zaniża cene?
@sorek: Przerdzewiale padło ulepione z pianki i szpachli, przelakierowane i wypolerowane, na zdjeciach sie swieci jak nówka, a w dziennym swietle na zywo wyskoczysz z kapci z wrazenia - negatywnego wrazenia.

Wez na logike, na spokojnie.

BMW w dobrym wyposazeniu i zadkimi dodatkami

rocznik 1997 - ma 17 lat

przebieg 129000km - hehe

Masz takie auto, od nowosci, kupiles za rownowartosc mieszkania, pucujesz, chuchasz, odkurzasz, prawie nie jezdzisz - sprzedajesz za