Wpis z mikrobloga

#bmw #motoryzacja #bmwsorka - co z tym autem?

http://allegro.pl/bmw-323i-m-pakiet-m3-klima-full-opcja-lift-i4734868389.html

Powiedzcie mi, co z tym jest nie tak? Dobrze auto, nie dużo trzeba wymienić (bo tylko pompe chłodnicy), prawdopodobnie chodzi wszystko ok jedyna opcja - głowica że jest jebnięta, ale czy zaoszczędzenie tyle czasu przy pracy przy aucie to dużo? Mirki, wypowiedzcie się!

Bardzo mi się podoba i się zastanawiam nad zakupem.. ;)

#januszebiznesu czy #nie ?
  • 68
@wezsepigulke: Ale widać, że porządnie.. TO może się nawet obronić - widać, że przyłożyli #!$%@? wysiłku w to auto i nei chcą tego na daremno, to są artyści de facto.. Tak jedno auto wymasterować że jest przecudne ;) Zresztą to niemieckie.. więc wszystko musi być ;)
Ale widać, że porządnie.. TO może się nawet obronić - widać, że przyłożyli #!$%@? wysiłku w to auto i nei chcą tego na daremno, to są artyści de facto.. Tak jedno auto wymasterować że jest przecudne ;) Zresztą to niemieckie.. więc wszystko musi być ;)


@sorek: co?
@wezsepigulke: no srsly, #!$%@? pracy włożyli w to auto i to po prostu widać. No jest pięknie odpicowane więc no sory - no reszta tż musi być, widać zresztą jak genialnie wyczyścili wszystko, to ewidentnei niemiec robił ;)
@sorek: ja myśle ze do tego sadu podprowadzili przedluzacz i odkurzacz i sami temat ogarneli, a w stodole maja migomat ;) ale jaraj sie dalej okazjami z allegro, wiejscy handlarze takich lubia :)

Jesli buda nie bita - ciekawa opcja. Wymiana pompy to godzinka roboty, ale byloby zbyt pieknie. Robota glowicy w tym aucie PORZADNIE to pare tysiaczków i mamy normalna cene jesli by doliczyc oplaty do rejestracji.
@wezsepigulke: nie koniecznie, silnik do tego auta kupisz za grosze w dobrym stanie, przedkładka głowicy to 2 godziny roboty - tyle, wyjdzie max 2000zł za WSZYSTKIE naprawy i z silnikiem - spokojnie ;)
@wezsepigulke: @wezsepigulke: dlatego mówie, to jest auto za 10k conajmniej - tylko pytam co JESZCZE by było, ja bym takie przytulił, bo spokojnie 10k mogę w to wpakować - nie ma problemu ;)

@Wypalcowany: no dobra, ale nawet na zdjęcia trzeba się postarać, to już coś.. przejechałbym się i zobaczył bo do 10k mam spokojnie kase
silnik do tego auta kupisz za grosze w dobrym stanie


@sorek: aha...

Bez kitu jak bede sprzedawal jakiegos parcha skontaktuje sie z Toba :P Chce zobaczyc jak zmieniasz i uzbrajasz w nim glowice w 2h. I chce zobaczyc ten silnik za grosze :P
@wezsepigulke: silnik to MAKS 800zł do takiego auta (z tym modelem - na nie nikt nie poluje), nie wiem czy 2 godziny roboty, ale zostawiasz mechanikowi za 500zł takie do roboty i tyle - to całkiem dobra kasa w Polsce a wielu ludzi lubi się bawić, a to nic trudnego
Komentarz usera @harry92

tutaj nie chodzi o historie auta a o "legalizacje". Auto prawdopodobnie jest kradzione a ten złom którego VIN widnieje został kupiony właśnie tylko dla dokumentów, żeby można było sprzedać to kradzione auto w całości. Raczej nikt nie bawi się w rzeźbę. Zobaczcie sobie na olx/allegro ile jest ofert "buda z papierami" i są to zazwyczaj auta spalone, totalnie rozbite itd. a roczniki młode i drogie auta ;)


CO o