Wpis z mikrobloga

#bmw #motoryzacja #bmwsorka - co z tym autem?

http://allegro.pl/bmw-323i-m-pakiet-m3-klima-full-opcja-lift-i4734868389.html

Powiedzcie mi, co z tym jest nie tak? Dobrze auto, nie dużo trzeba wymienić (bo tylko pompe chłodnicy), prawdopodobnie chodzi wszystko ok jedyna opcja - głowica że jest jebnięta, ale czy zaoszczędzenie tyle czasu przy pracy przy aucie to dużo? Mirki, wypowiedzcie się!

Bardzo mi się podoba i się zastanawiam nad zakupem.. ;)

#januszebiznesu czy #nie ?
  • 68
  • Odpowiedz
@sorek: Jak masz miernik lakieru to przebadaj sobie słupki, bo coś mi się nie widzi klapa bagażnika po lewej stronie lekko opadnięta. Co do przebiegu, w BMW jeśli jest przetarta kiera, gałka zmiany biegów(tu wymieniona) to przebieg wynosi 200^tyś. BMW to nie Fiat ze po 100tyś. wszystko jest przetarte szczególnie w e36, wyjątek e46 gdzie jest #!$%@? gumowana powierzchnia na plastikach. Co do silnika to pamiętaj jeśli wyskoczy że jednak
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Dokładnie to zrobił ojczym mojej dziewczyny.. niemiec.. Miał piękną mazde RX8 z przebiegiem 80k - #!$%@?ł mu się silnik i zamiast w miare tanio wymienić części, on ją sprzedał za 500€.. #!$%@? wie gdzie teraz jest.

RX8 to co innego - ale to robią niemcy jak się silnik #!$%@? - nie wszyscy są tak ogarnięci, niektórzy po prostu lubią jak ładnie wygląda i tyle. Dlatego to nie jest dla
  • Odpowiedz
@Arturrow: Ale ja chce od razu swapa w tym zrobić na 2.8l ;) Idealna podstawa do tego, więc silnik to 0 problemu w tym wypadku, podobnie opsrzęt do niego, w 3k się zmieszcze z tym a potem lpg za 3k zrobie i mnie dużo to nei wyjdzie ;)
  • Odpowiedz
ale to robią niemcy jak się silnik #!$%@? - nie wszyscy są tak ogarnięci


@sorek: sratata, no ale nawet jeśli, trafia na taki rodzynek polaczek cwaniaczek, wiejski handlarz, i dobre auto sprzedaje w cenie telewizora...
  • Odpowiedz
Ale ja chce od razu swapa w tym zrobić na 2.8l ;) Idealna podstawa do tego, więc silnik to 0 problemu w tym wypadku, podobnie opsrzęt do niego, w 3k się zmieszcze z tym a potem lpg za 3k zrobie i mnie dużo to nei wyjdzie ;)


@sorek: chcesz to kup to w ciemno nawet, po co pytasz o opinie? #fucklogic
  • Odpowiedz
@sorek: Potwierdzam.Nie jedno auto juz na początku odpada po trafnych ocenach forumowiczów.Ale o tej godzinie to już marnie,poczekaj cierpliwie.
  • Odpowiedz
@Pio23: Dzięki ;) Zależy mi na szczerej opinii, napiasłem też maila do sprzedawcy i zobaczymy co powie ;) Może szczerze potwierdzi to co mówią forumowicze? Jeśli tak to mogę spróbować narazić się na większe koszty jeśli powie mi dokładnie co jest do zrobienia ;)
  • Odpowiedz
@sorek: Juz Ci pisze.

Na wstepie zaznaczam,ze nie jestem ekspertem w BMW wiec moje wypociny nie dotycza konretnego modelu i jego przypadlosci a poprostu akcji jakie sie robi.

1) Cena. Zaden interes wedlug
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@swinkapl: bo w tym pompa padła więc pewno do wyrzucenia, dlaczego nie? Swap to dobre i tanie rozwiazanie ja sie ma blache/podwozie w dobrym stanie.
  • Odpowiedz
@bigger: @sorek: pompa mogła się zepsuć jak ktoś wodę lał zamiast płynu chłodniczego, ale wątpię w to że Helmut lał tam wodę, jak oni do aso jadą uzupełnić płyn w spryskiwaczach.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: I to jest tak bardzo potrzebne w dupowozie na co dzień? W takich przypadkach jestem za oryginałem, bo kiedyś będzie miało to fajną wartość. Wolałbym robić strokera.
  • Odpowiedz