Wpis z mikrobloga

@Lukas77986: Ja tak miałem i zmieniłem studia po pierwszym roku. Potem na licencjacie mniej więcej na pod koniec 2 roku stwierdziłem, że to też nie do końca to i na magisterkę poszedłem na coś innego:)

Kierunek z magisterki okazał się być tym czego szukałem:) I jest fajne. Jak człowiek jest młody i jeszcze ma to szczęście mieć wsparcie rodziców, to niech szuka swojej drogi:) Trudno oczekiwać by osoba w wieku ~20
@Lukas77986: ja dopiero po kilku latach odważyłem się zrezygnować ze studiów, chociaż myśli, że to nie jest kierunek dla mnie, miałem dużo wcześniej. Teraz pracuję w nieco innej branży, ale wykorzystuję umiejętności i doświadczenie nabyte do tej pory.
@Lukas77986: trochę straciłam grunt pod nogami, psychicznie i finansowo i w sumie to, że mi nie szło na studiach to był wynik tego wszystkiego. Wiesz, zdecydowałam że to bicie świni się musi skończyć. Zrobiłam sobie 1.5 roku przerwy, poukładałam wszystkie sprawy i nieco dorosłam, a obecne studia przebiegały bezproblemowo i bez tracenia czasu. Właśnie jestem na 5 roku i robię ostatni semestr zajęć :) Moim zdaniem człowiek jeżeli nie ma innych