Wpis z mikrobloga

Kogo babcia umarła nagle wczoraj?


Kogo 14-letni brat choruje na guza mózgu?


Kto mimo lvl 19 musi pracować i się uczyć weekndowo?


Kto pracuje w domu pomocy społecznej i widzi te wszystkie choroby, śmierć średnio co 2 tygodnie?


Kto mama musi leżeć z moim bratem w szpitalu, a w domu zostaje się z ojcem z którym się bardzo często kłóci?


Kto ma związek na odległość i nie ma się do kogo przytulić?


Komu się zostało tylko mirko?


KUUUUURWA MAĆ soorki Mirki, ale musiałem się pożalić ;( #gorzkiezale
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirki co Wy na to, by każdy kto się czuje na siłach / jest z zawodu, zamiłowania psychologiem, lub po prostu wiedział jak- pogadał z nynu na pw, jak psycholog albo dobry przyjaciel? Wiecie, tak żeby go wesprzeć trochę mentalnie.
  • Odpowiedz
@nynu: Czyja/czyj, a nie kogo (_ ) Wybacz, że się dopierdzielam do gramatyki w obliczu takiej powagi sytuacji, ale ten błąd mnie zabija :< Życzę powodzenia, trzymaj się ciepło!
  • Odpowiedz
@nynu: Wiem, że słowa nic nie znaczą w obliczu tak trudniej sytuacji ale chcę przekazać, że współczuję Ci i mam nadzieję, że Twój los się wkrótce odmieni.

Do pozostałych: to jest prawdziwa ludzka tragedia, a nie #gorzkiezale w stylu "w liceum laska powiedziała mi, że jestem gruba i zniszczyła mi życie". Może na drugi raz ktoś się zastanowi, zanim taką głupotę napisze.
  • Odpowiedz
@nynu: Wiem stary co czujesz. Przeżyłam to samo co Ty, z tą różnicą, że zamiast babci straciłam ojca jakiś czas temu. Obecnie mój brat też ma guza mózgu (a raczej 2 guzy), jeden to nowotwór złośliwy IV stopnia. Drugi - jeszcze nie wiadomo co.

Chce mi się wyć na samą myśl o tym co się dzieje. Życie jest cholernie niesprawiedliwe.

@przemyslany_nick: Ogarnij się.
  • Odpowiedz