Wpis z mikrobloga

@krojcol: Pojedz na Greenwich - teraz jest ladna pogoda i jest na prawde warte zobaczenia - zwlaszcza widok ze wzgorza kolo obserwatorium. Poza tym:

- british museum,

- natural history museum,

- science museum,

- przejdz sie po Camden Town i zachacz o mala wenecje

- zajedz na piwo na szczyt heron tower (dress code!)

- przejdz sie po Soho, Oxford Circle, Regent Street

- St James Park
@krojcol: No to tak, jedyne sensowne miejsca w Londynie to:

1. Lotniska - Stansted, Luton, City etc - bo mozna sie latwo wydostac z Londynu i pojechac w ladniejsze miesce, czyli kazde inne.

2. Metra - jak wyzej, mozna sie wydostac z miasta a poza tym nie trzeba go ogladac w trakcie jazdy.

3. Np. Victoria Coach Station - duzo autobusow, ktore cie wywioza z Londynu
@FriQ: Nie no spoko bylem tam tez - ogromny budynek, ludzie siedzacy w ciemnym pokoju patrzacy sie na niebieski ekran z co minute blyskiem i dzwiekiem , albo pokoj z autoportretami kolesia przebranego w sukienki z perelka - zdjeciem jak wsadza se kij od szczotki w dupe :). Troche nie dla mnie ale oklica fajna i na balkon warto wyjsc :)
@elmyn: a widzisz. zaloze sie ze wczesniej kija od szczotki w dupie nie widziales.


A co do balkonu to owszem, warto.

Jak bylem w londynie to jeszcze kolo eye of london byla bardzo fajna wystawa dalego (dali, nie wiem jak sie odmienia)
@krojcol: Polecam portal: Airbnb link z ref, ale dostajesz 20€/16GBP na pierwszą rejezerwację. Niestety gość, który mi wynajmował już nie ma tego pokoju.