Wpis z mikrobloga

@semperfidelis: No właśnie co tacy sprzedawcy mają w głowach? Wymijająca odpowiedź "paczka jest w drodze" zamiast szczerze odpowiedzieć: zapłacone więc mam panią głęboko w dupie, jak mi się zechce to może wyślę w piątek, więc na wtorek powinna być :D
@szczewik: "Paczka jest w drodze" jako wymijająca odpowiedź? No to mnie zaciekawiłeś. Rozumiem, że powinienem napisać: "O godzinie 9:13 ubrałem buty i poszedłem do oddziału pocztowego numer pisiontsiedem z uprzednio zapakowanym towarem, który Pani kupiła. O godzinie 9:18 przekroczyłem próg urzędu pocztowego pisiontsiedem i ustawiłem się w kolejce, w której były 3 inne osoby. O godzinie 9:33 podszedłem do okienka trzymając Pani przesyłkę w rękach celem jej nadania. O godzinie 9:34
@semperfidelis: Wystarczyło by: Paczka została wysłana wczoraj o godz. takiej i takiej, jeżeli PP dotrzymie deklarowanych terminów

(Priorytet – w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00

Ekonomiczna – w ciągu trzech dni roboczych po dniu nadania (D+3)

to do piątku przesyłka będzie u Pani :)
nie zapomnij dodać wykopu jacy to #!$%@? klienci są w PL że zamawiaja w środę a towar chcą na piątek a przecież tydzień czekania to standard....potem się popłacz że musisz jeszcze podatek zapłacić złodziejskiemu państwu a przecież Ty tak cięzko #!$%@?,wręcz żyły wyprówasz żeby coś zarobić.....na chleb.