Wpis z mikrobloga

@Jofridd: bardziej chodziło mi o tą pannę która była zaręczona tego samego dnia, czy ze swoim chłopakiem jest do dziś, a co on też miał wtedy dziewczyne? opowiedz wszystko najlepiej xd
  • Odpowiedz
@blackorchid: kolega opowiadał jak to jego współlokator przyszedł kiedyś tak bardzo naj#$%ny, że postawił klocka dokładnie na środku korytarza ;| rano wstyd nie z tej ziemi, bo to raczej taki kulturalny chłopak był ;)
  • Odpowiedz
Kumpel kiedyś pomylił szafę z kiblem. Zlał sobie cały garnitur. Po wszystkim nie starał się nawet spuścić wody.
  • Odpowiedz
@blackorchid: ja bardzo ostrożnie dobierałem współlokatorów, ale koledzy mieli mniej szczęścia.

- mieszkali w 3 osobowym pokoju z kolesiem, który nie trzymał mięsa w lodówce, a w szafce... smażył je dopiero jak zaczynało lekko trącić, średnio 2-3 dni po zakupie

- pewnego roku przydzielono im do pokoju kolesia, który dostał ksywę Warzywo już po 10 godzinach wspólnego mieszkania. Student 5 roku informatyki, BMI w okolicach 12 punktów, kuc prawie do
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: mój wpsółlokator z aka, codziennie walił (mieszkalismy w pokoju w 4) konia i nie dość ,ze to było słychać to jeszcze widać jak mu laptop na kołdrze lata xD Nigdy nie miałem odwagi go upomnieć..Nikt z Nas nie miał :P
  • Odpowiedz
Student 5 roku informatyki, BMI w okolicach 12 punktów, kuc prawie do pasa, bardzo chorobliwy, non stop jadł parówki. Całe dnie oglądał mangę i grał w MMO.


@kluen: A nie pamiętasz jaki miał login na wykopie?
  • Odpowiedz