Wpis z mikrobloga

@blackorchid: Moja była dziewczyna wynajmowała mieszkanie od transia w którym on sam mieszkał i był właścicielem. Tak więc trochę ciężko było mu powiedzieć "weź się ogarnij". Czasem zostawałem u niej na noc i co niestety widziałem i słyszałem to moje.

-Pewnego poranka budzi nas o 6tej rano jakiś hałas, okazało się, że jakiś śmieszek zorientował się po wytrzeźwieniu, że jego kochanka była facetem więc zaczął #!$%@?ć w popłochu. Najlepszy był na koniec tekst transia - "ej, ale zadzwoń"

-Kolejna akcja była z "kolegą" transia który właśnie odkrył w sobie kobietę i zaczął się przepoczwarzać. Gość zaczął dzielnie nosić stanik i w ogóle strasznie go to kręciło. Natomiast rano jak jeszcze był trochę #!$%@? chciał iść do kibla, ofc. w samych gaciach na co transiu do niego "no ale jak to taki, taki roznegliżowany?!", "a no tak, zapomniałem, że teraz mam
  • Odpowiedz
  • 67
Mieliśmy takiego dziwnego węgra w akademiku ale raczej spoko. Jakaś chinska dziewczyna do niego zawitała i z nami imprezowała. Po czym wychodzimy do klubu i na przystanku pytamy się węgra "ej a gdzie ta twoja chinka?".

Zdębiał i wydobył z siebie "o ku..." po czym pobiegł do akademika. Okazało się że jak wychodziliśmy ona poszła na 5 minut do kibla a węgier do niej zalecający się po prostu jej zapomniał :D
  • Odpowiedz
@blackorchid:

Akademik kopalnia takich historii, dwie na szybko z mojej storny.

1. Koleś wieczna stuleja, okazało się po czasie że od 3 lat zagaduje do dziewczyn na gg "Cześć jestem prawiczkiem, rozprawiczysz mnie lub pogadamy o seksie" - co lepsze po 3 latach jakaś dziewczyna się zgodziła, przyszła taka zwykła szara mysz jak mnie nie było w pokoju. Kumple z pokoju obok zaczeli cisnąć pompe, na co koleś (w momencie
  • Odpowiedz
@blackorchid: Akademik wojskowy. Kumpel zostawil kosmetyczke po prysznicem (kilka kabin), na nastepny dzien juz jej nie znalazl, wiec poprosil na forum kompanii - calego roku- o zwrot do rąk, bądź pozostawienie w lazience, gdyby ktos sie wstydził pomyłki. Faktycznie, czekala potem pod prysznicem... Wypełniona po brzegi stolcem. Sprawcy nie znaleziono.
  • Odpowiedz
@blackorchid: Moi współlokatorzy stwierdzili, że polecą w kosmos i zapakowali się do kartonu i wyskoczyli przez okno xD Kiedy policja wbiła do pokoju to już szykowany był karton z napisem "Misja ratownicza" xD
  • Odpowiedz