Wpis z mikrobloga

To co #!$%@? #luxmed to przechodzi ludzkie pojęcie. W sobotę i niedzielę rzekomo wdrażali nowy system i nie działały rezerwacje. Dziś mamy wtorek - połowę dnia. Nie można się zalogować i sprawdzić wyników badań (pytanie ile z nich przepadnie bez śladu), nie można się zarejestrować przez internet a dzwoniąc na infolinię jest tylko sygnał "zajęty".

Płacę prawie 100 zł od osoby objętej abonamentem a tu taki cyrk - jakość gorsza niż "na NFZ". Wystarczy zajrzeć na ich profil na #fb żeby zobaczyć ile jadu ludzie na nich wylewają. Aż dziwne, że #wolnyrynek nie zweryfikował ich jakości i nie utopił tej firmy

https://www.facebook.com/luxmed?fref=ts

#zdrowie #sluzbazdrowia #polska #firstworldproblems #gorzkiezale #boldupy
x.....r - To co #!$%@? #luxmed to przechodzi ludzkie pojęcie. W sobotę i niedzielę rz...

źródło: comment_C0sdxVq1DlfzFQ5XjdnwGxwy8luB5XlN.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@xSQr: Ja nie narzekam. NFZ pobiera od nas 250zł co miesiąc i czeka się w kolejce po parę miesięcy na wizytę do specjalisty. U nich płacę jakieś grosze (oferta dla firmy) i dzwonię umawiam się na wizytę za kilka dni, na konkretna godzinę. Bez kolejek, bez nerwów. Może zależy jaki oddział.
  • Odpowiedz
@xSQr: Ogólnie to naprawdę nie ma, co narzekać. Dzięki Luxmedowi badania robię od razu, nie mam problemu z dostaniem się do lekarzy, do których zazwyczaj czeka się kilka miesięcy. Niepotrzebnie się teraz unoszę z powodu tej awarii, ale niestety jestem chora i wypluwam płuca, a nijak nie mogę się z nimi skontaktować i umówić na wizytę, a iść do placówki tylko po to, by zapisać się na za kilka dni
  • Odpowiedz
@xSQr: #!$%@? ! Ja miałem badania na których wpisano mi nieprawidłową masę ciała. Barany pomylili się o 10kg! Dzwoniłem, żeby to poprawili i wydali mi na podstawie prawidłowej wagi nowy wynik badań. Oczywiście mnie olali. LUXMED ty #!$%@?... nie polecam!
  • Odpowiedz
@smieszekjanek: Nie przesadzaj, ludzie są różni, a i masa placówek. W jednej ci nie wyszło, ale nie przesadzaj i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Znam lekarzy z lx, którzy są kompletnymi dupami wołowymi, ale nie narzekam na wszystkich, bo wielu z nich, do których chodzę po porady i recepty jest naprawdę w porządku i zna się na swojej robocie.
  • Odpowiedz
@xSQr: wydaje mi się, że luxmed korzysta z brand24

Ciekawe czy to jeszcze prawda. Może dzięki temu ogarnią się.

Przy okazji mogli by się pozbyć pytania o dane przy każdym logowaniu. Nawet jak logowałem sie kilkanaście razy w ciagu godziny (bo coś się z serwerem działo ) to za każdym razem byłem pytany. Jakbym mógł ciagle zmieniać miejsce zamieszkania , telefon itd :D
  • Odpowiedz