Wpis z mikrobloga

@windows8: stary, widzę że spinasz pupę, nie neguje wiary w cokolwiek, wyśmiewam jedynie postawę większości "katolików " w naszym kraju i kościół, większości nie wszystkich, nic mi do tego kto w co wierzy. Z mojej perspektywy to ty jesteś ignorantem, btw nie jestem ateistą. btw2 #!$%@? nick ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@windows8:

xDDD Nie mam argumentów - napisze gimboateizm. Jesteś taki głupi, że nie potrafisz nawet odpowiednio użyć tagu, co tylko potwierdza to, co znajduje się na obrazku.
  • Odpowiedz
@Sojtin: Jako niewierzący też uważam to za gimboateizm. Pompowanie sobie ego wywodami na temat "głupich i naiwnych katoli" jest strasznie słabe i nawet trochę obleśne. Do tego świadczy o tym, że deklarowany ateizm jest tylko wynikiem niedojrzałego buntu, a nie prawdziwym światopoglądem.
  • Odpowiedz
@HumanScreen: "Pompowanie sobie ego wywodami na temat "głupich i naiwnych katoli"" - #!$%@?łeś mnie tym.

Gdzie deklaruje się jako ateista? NIE JESTEM ATEISTĄ, pisałem już, zresztą to jest absolutnie BEZ ZNACZENIA.

Otwórz oczy, spróbuj patrzeć szerzej, wyjdź ze swojego małego pudełka pełnego schematów.

Wyśmiewam postawę pewnej części katolików, TYLE!
  • Odpowiedz