Wpis z mikrobloga

- Nie posiadaj kompletnie pomysłu na życie.

- Zacznij w polityce bo można się sporo nachapać niewiele sobą reprezentując

- Przejdź bez jakichkolwiek sukcesów przez jakieś dziesięć ugrupowań politycznych co chwile zmieniając poglądy

- Schlej się jak świnia a potem wypieraj się wszystkiego i sugeruj że to zła policjantka napadła cię biednego grzecznego chłopca

- Zostań na lodzie

- Skumaj się z jedynym politykiem który przyjmie takiego przegrywa

- Zostań yes manem. Zgadzaj się na wszystko, załóż muszkę, i kochaj swojego pana

- ???

- I tak będzie bez profitu

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wipler #polityka
Pobierz
źródło: comment_4FXtekDE2gRNgNKeQj5UUYhSDWvZKGwZ.jpg
  • 48
@spluczka:

jeżeli na początku swojej kariery zarabiał ciut więcej niż zarabia teraz jako poseł


Naprawdę tobie się wydaje, że na początku swojej kariery w korpo zarabiał ciut więcej niż 10k?
i jeszcze:

@ghostface:

O zarobki się właśnie pytałem osoby, która na ich temat się wypowiadała. Skoro sam gówno wiesz, to po co się w ogóle odzywasz?


Odpowiedziałem na Twoje konkretne pytanie, cyt: " tak? Skąd to wiesz? W jakich radach nadzorczych pracował Wipler? "

Przecież to elementarna informacja, którą można znaleźć przy użyciu google na m.in. wikipedii.. Skoro nie masz pojęcia o tak podstawowych sprawach, to po jaką cholerę się odzywasz?
Dlaczego odpowiadasz na pytania skierowane nie do ciebie?


Co za różnica, do kogo pytanie jest skierowane, skoro jest widoczne publicznie i dotyczy stanu faktycznego dt. trzeciej osoby, a nie interlokutora?

Naprawdę tobie się wydaje, że na początku swojej kariery w korpo zarabiał ciut więcej niż 10k?


@ghostface: obojętnie ile zarabiał. naprawdę uważasz że gdyby pozostał w E&Y, lub prowadził własną działalność to teraz, 10 lat później - zarabiałby mniej? innymi słowy
@spluczka:

obojętnie ile zarabiał.


Ty naprawdę masz mocne problemy z myśleniem. Pytam się wprost skąd pomysł, że zarabiał więcej niż na stanowisku posła gdy jeszcze posłem nie był. Najpierw bredzisz, że zarabiał dwa razy więcej niż teraz, teraz już "obojętnie ile zarabiał". Myśl koleżko. Gość wypowiedział się o zarobkach Wiplera przed tym jak został posłem i ja o to konkretnie się pytam. Skoro nie masz zielonego pojęcia ile wtedy zarabiał, to