Wpis z mikrobloga

- Nie posiadaj kompletnie pomysłu na życie.

- Zacznij w polityce bo można się sporo nachapać niewiele sobą reprezentując

- Przejdź bez jakichkolwiek sukcesów przez jakieś dziesięć ugrupowań politycznych co chwile zmieniając poglądy

- Schlej się jak świnia a potem wypieraj się wszystkiego i sugeruj że to zła policjantka napadła cię biednego grzecznego chłopca

- Zostań na lodzie

- Skumaj się z jedynym politykiem który przyjmie takiego przegrywa

- Zostań yes manem. Zgadzaj się na wszystko, załóż muszkę, i kochaj swojego pana

- ???

- I tak będzie bez profitu

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wipler #polityka
b.....u - - Nie posiadaj kompletnie pomysłu na życie.

- Zacznij w polityce bo można ...

źródło: comment_4FXtekDE2gRNgNKeQj5UUYhSDWvZKGwZ.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak? Skąd to wiesz? W jakich radach nadzorczych pracował Wipler?


@ghostface: @blubi_su: poczytajcie choć trochę, przegrywy:

Pracował również w firmach zajmujących się doradztwem podatkowym m.in. Ernst & Young. Był członkiem rad nadzorczych m.in. Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągów Naftowych Przyjaźń i Przedsiębiorstwa Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport.
  • Odpowiedz
Ile zarabiał na tamtych stanowiskach?


@ghostface: zapytaj się jego, skąd ja mam wiedzieć? Mogę tylko przypuszczać że min. 2 krotność tego, co zarabia teraz jako poseł..

Jeżeli praca m.i.n w dwóch najlepszych, międzynarodowych korporacjach służących doradztwu podatkowemu (Deloitte i Ernst & Young) to "brak pomysłów na życie", to ciekaw jestem jakie są te Wasze pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spluczka:

zapytaj się jego, skąd ja mam wiedzieć?


O zarobki się właśnie pytałem osoby, która na ich temat się wypowiadała. Skoro sam g---o wiesz, to po co się w ogóle
  • Odpowiedz
@ghostface: 20k w Big4 to nie są jakieś niesamowite pieniądze (wynagrodzenie managera, których jest tam na pęczki).

Wipler pracował tam ok. 10 lat temu, gdyby pozostał na tej ścieżce, to zarabiałby teraz zapewne znacznie więcej.
  • Odpowiedz
@ghostface: Nie, dlatego napisałem "gdyby pozostał na tej ścieżce". Wydaje mi się, że nie ma możliwości, żeby być tam pracownikiem merytorycznym przez 10 lat i zarabiać mniej niż 20k.

Oczywiście nie znaczy to, że każdy kto zacznie tam pracę faktycznie ma potencjał, żeby utrzymać się przez tyle lat ;)
  • Odpowiedz
Tobie się wydaje, że przeciętny pracownik zagranicznego korpo zarabia 20k zł? Albo członek rady nadzorczej jakiejś małej spółki skarbu państwa? Na jakiej podstawie tak ci się wydaje?


@ghostface: jeżeli na początku swojej kariery zarabiał ciut więcej niż zarabia teraz jako poseł (gdzie będzie zarabiał tyle samo w kolejnych latach, a jego stanowisko zależy od kaprysu wyborców, więc można powiedzieć że to finansowy dead-end), a do tego - miał możliwość dalszego
  • Odpowiedz