Wpis z mikrobloga

- Nie posiadaj kompletnie pomysłu na życie.

- Zacznij w polityce bo można się sporo nachapać niewiele sobą reprezentując

- Przejdź bez jakichkolwiek sukcesów przez jakieś dziesięć ugrupowań politycznych co chwile zmieniając poglądy

- Schlej się jak świnia a potem wypieraj się wszystkiego i sugeruj że to zła policjantka napadła cię biednego grzecznego chłopca

- Zostań na lodzie

- Skumaj się z jedynym politykiem który przyjmie takiego przegrywa

- Zostań yes manem. Zgadzaj się na wszystko, załóż muszkę, i kochaj swojego pana

- ???

- I tak będzie bez profitu

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wipler #polityka
b.....u - - Nie posiadaj kompletnie pomysłu na życie.

- Zacznij w polityce bo można ...

źródło: comment_4FXtekDE2gRNgNKeQj5UUYhSDWvZKGwZ.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@focer: No spoko :) Ja mam po prostu bekę z tego kolesia. Zamiast przyznać się że się schlał i okazać skruchę, to za wszelką cenę walczy że go policja skatowała biednego chłopczyka. No i ta cała akcja z krulem :D Taka sama muszka, ten wzrok zbitego psa :D Koleś kompletnie bez kręgosłupa. Śliski i służalczy. Obrzydliwe to jest dla mnie.
  • Odpowiedz
@blubi_su: no i co że się schlał? Skoro policja ma jakieś śmieszne nagrania, których nie chce pokazać i prokuratura/policja robią mu koło d--y, to co ma robić? Powiedzieć że był pijany, to jego wina? XD Że w------l dostał to normalne? Jak sam wnioskuje o ujawnienie nagrań, to powinni je pokazać. Skoro nie mogą podczas toku śledztwa, to niech je zakończą skoro takie mocne dowody mają.
  • Odpowiedz
@focer: Mam nadzieję że opublikują nagrania tuż przed wyborami na prezydenta Warszawy. Wtedy by się juz ośmieszył do reszty :) A prawdę mówiąc pewnie używa wszystkich wpływów by te nagrania nie wyszły nigdy na jaw.
  • Odpowiedz