Wpis z mikrobloga

@malpaa: Jeszcze ma czas żeby popracować nad techniką rzutu, taki na przykład Blake Griffin w tym sezonie całkowicie zmienił styl swojego jumpera, pomimo że od kilku sezonów w NBA gra.
@malpaa: O to właśnie mi chodzi - my tu "ponarzekamy" że mu brakuje techniki itd. bo z góry chłopaka już traktujemy jak profesjonalistę (chociaż będzie nim co najwyżej w przyszłości). W Polsce takich 12-latków ze świecą szukać, a jeśli taki by się znalazł, to nie było by gadki o tym czy brakuje mu techniki, a raczej same zachwyty.
@kielonek: Też jestem ciekawy co z niego wyrośnie. Teoretycznie przez 7 lat może zdarzyć się w jego życiu bardzo wiele (problemy ze zdrowiem, problemy natury wychowawczej itp.) Ale nawet jeśli wszystkie te problemy go ominą, to jednak przy bogactwie potencjału koszykarskiego jaki ma Ameryka może się nawet okazać, że chłopaczek będzie zawodnikiem drugiej rundy draftu. Czas pokaże, ale nazwisko na wszelki wypadek jednak zapamiętać można :)
@MuzG Czy ja wiem czy nie ma techniki? Wydaje mi się, że oni do 15 +- roku życia tak rzucają po prostu( filmiki z młodymi wade-ami james-ami np.)
@MuzG: Typowo polaczkowate #!$%@? - u nas to byłby hurr durr fenomen, a tam norma.

Trenowałem sport walki od podstawówki, w gimnazjum (13 lat) miałem treningi 5 dni w tygodniu, w weekend zawody. #!$%@? taki, że szok (jedyny okres w moim życiu kiedy miałem sześciopak na brzuchu, to właśnie 3 lata gimnazjum :D).

Wielu młodych sportowców w wieku 12-14 lat zapieprza już podobnie jak na filmiku, jeśli myślą o swojej dziedzinie