Wpis z mikrobloga

Siemano MIrasy, chciałem się pochwalić tym co do tej pory udało mi się osiągnąć na " #silownia ", biorę w cudzysłów bo w sumie to ćwiczę w garażu/warsztacie między tokarkami, szlifierkami itd. :)

Wziąłem się za siebie w wakacje jak wróciłem ze studiów, dieta trzymana dosyć rygorystycznie, raz na jakiś czas robię sobie cheatday (od jakiegoś miesiąca co tydzień). Ćwiczenia można powiedzieć że praktycznie codziennie, w 4 dni robię wszystkie partie potem dzień przerwy i znowu. Suplementacja białko+kreatyna. Pozdro


#mikrokoksy #pokazklate
Diumen - Siemano MIrasy, chciałem się pochwalić tym co do tej pory udało mi się osiąg...

źródło: comment_g2h4OO0keVfF2oE8p77e03NyDh6D3Z2j.jpg

Pobierz
  • 24
@llorT: Dzięki, oczywiście tylko bicek się liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°), to tutaj mam 41,5cm w obwodzie :) Pas i klatkę mierzyłem przez ten cały czas chyba tylko jeden raz i wymiarów nie pamiętam. W sumie tego nie kontrolowałem, za cel postawiłem sobie odsłonięcie brzucha :) Patrzyłem tylko w lustro, przeskoczyłem z 4 na 6 oczko w pasku w spodniach i waga trochę spadła z 88kg na
@nielubieramek: Zaczynałem chyba od 2300kcal, aktualnie już od dłuższego czasu jadę ma 1800kcal. Starałem się trzymać proporcji 40/40/20, boi wtedy się zajebiście łatwo liczy :-) Np. dla 2000kcal wtedy BTW wychodzi 200/200/45
@poh: Nie, miałem zamiar jeździć na rowerze, ale wyszedł z tego słomiany zapał. Odsłonięty brzuch to zasługa diety głównie, same mięśnie brzucha też od września dopiero zacząłem ćwiczyć.
@Masterczulki: E tam, zima idzie, bede chodził w długich spodniach to nóg nie robiłem :-P A tak poważnie to naprawdę ich nie robiłem, dopiero od 3 tygodni je wrzuciłem do treningu. Chciałem skupić się na górze, teraz od listopada mam zamiar zacząć masę to będę je ostro tyrał, bo raczej wybiorę się na siłownię. Bo w domu to np.przysiady robię z małym ciężarem, bo nie mam stojaków i sam muszę sobie
@Diumen: Jakie ćwiczenia i kiedy wykonujesz ? jak z dietą ile posiłków :) podziel się bo ja już chodzę dłużej i Ty masz wyniki w dwa miechy ( ͡º ͜ʖ͡º) a ja, lepiej nie mówić ( ͡ ͜ʖ ͡)