Wpis z mikrobloga

Siedzę właśnie w Poznaniu prawie na konferencji (tzn ja mam wystąpienie w piątek, ale przyjechałem już... Bo co będę w krk siedział?). Polecono mi tutaj bym napił się piwa w Browarii(?). Jak jakiś mirek ma jutro czas to zapraszam - nie będę pił sam:)

#piwowpoznaniu (wcześniej zrobiłem podobny wpis, ale bez tego tagu - @padobar polecił mi zrobić nowy wpis z tym tagiem. A jako pomarańczka muszę słuchać bordo... No! Żeby nie było że spamuję tagami:))

#poznan #piwozwykopem #wykoppiwo
  • 64
@flann: Łaaaał, nie wiedziałem, że coś takiego jest w Poznaniu teraz. Ostatnio zacząłem R ogarniać to może wpadnę (o ile mnie wpuszczą).

...ale na piwo dzisiaj nie dam rady, bo trzeba pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noszfuck: W sumie to średnio mi się chciało iść na te warsztaty....

Po czym się bractwo rozpozna? W sumie mógłbym krzyczeć "W moim sercu tylko mirko", ale to kłamstwo, bo jest tam tylko R:)
@noszfuck: @kucieek: taa... Bedę się rozglądał za kimś kto jest poza kontrolo... Ale okej. Obczajanie kto z mirko zapowiada się zabawnie( ͡ ͜ʖ ͡)

A na które warsztaty idzicie? Bo ja na Analiza danych sondażowych z wykorzystaniem pakietu survey, a drugie to o data.table (choć nie wiem czy na to pójdę, bo w sumie życie zmusiło mnie do nauczenia się data.table samemu...)