Wpis z mikrobloga

Poszedłem na politechnikę bo nieźle mi zawsze szło z matmy i naczytałem się głupot o

zarobkach po "polibudzie" w internecie. I to był #!$%@? błąd.

Nigdzie jeszcze nie spotkałem się z takim #!$%@? umysłowym jak tutaj.

-Ale jak to?-zapytasz-Czyż politechnika nie jest skupiskiem prężnych ścisłych umysłów, daleko w tyle zostawiających humanistyczne "fabryki bezrobotnych"?

Otóż nie. Większość studentów tutaj to ograniczone, ksenofobiczne, przekonane o swojej wyjątkowości ludzie-kalkulatory.

Połowa wywyższa się, opowiadając jacy to oni nie są oczytani, ale kiedy chcesz porozmawiać o jakiejkolwiek książce

wykraczającej poza #!$%@?ą polską fantastykę najgorszego sortu nagle tracą werwę.

Każdy zna wątpliwej jakości "dzieła" takich "wybitnych autorów" jak Andrzej Pilipiuk czy, pożal się Boże Jarosław Grzędowicz. Na korytarzu co chwilę widzę ludzi z "Achają" i "Okiem jelenia" w dłoniach, ale gdy nazwiesz coś sytuacją kafkowską, to okazuje się, że żaden z nich nie przeczytał nawet "Procesu", chociaż był #!$%@?ą lekturą szkolną.

Kiedy umawiamy się na "wspólne wyjście", to nie ma szans na pójście do teatru, albo na jakiś hipsterski koncert tylko musicie iść na #!$%@? targi gier, albo konwent fantastyki. #!$%@?, 2 razy się dałem namówić i za każdym razem kończyło się to gapieniem w rzutnik na czyjś mecz w LOLa

w otoczeniu jedenastolatków i przeglądaniem #!$%@? chińskobajkowych komiksów po 40 zł za sztukę.

Witamy w świecie, w którym człowiek ze śmierdzącym zgniłym mięsem oddechem, nie odróżniający Rumuna od Roma i Araba od Persa staje się alfą i omegą towarzystwa spraw zagranicznych, a picie alkoholu przy grze w karty RPG synonimem dobrej zabawy. Czuję się jakby mnie ktoś zamknął w eksperymentalnej klasie specjalnej technikum elektrycznego dla autystów.

#politechnika #polibuda #studbaza #gorzkiezale
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CichyGlosZTyluGlowy: ostro , bardzo pieknie opisales facetów na pb. maja zainteresowania, sa w miare oczytani i inteligentni. Ty za to jestes ostrym przegrywem( ͡º ͜ʖ͡º) Brakuje tylko dopisku jak mocno chleją i jak mocno Cie to denerwuje
  • Odpowiedz
  • 1
@CichyGlosZTyluGlowy: od kiedy gry komputerowe to gorszej jakości medium? Co jest złego w fantastyce/roleplayu? Co jest zlego w konwentach?

Hurr durr teatr, ile razy tam byles poza wycieczka z licbazy?

  • Odpowiedz
@CichyGlosZTyluGlowy: albo jestes trollem, albo było pójść na kulturoznastwo, chodziłbyś do teatru, kina, zaginaliby Cie z ksiazek o których nie miałeś pojęcia i uzywali terminów obcych dla ciebie (kafkowskie, wow, musisz byc naprawde swiatowy ( ) ) znam wielu typów o podobnym usposobieniu co ty, jacy to oni nie sa, czego oni nie wiedza, czego nie przeczytali i gdzie nie byli, tacy zazwyczaj nie są
  • Odpowiedz
Poszedłem na politechnikę bo nieźle mi zawsze szło z matmy i naczytałem się głupot o


zarobkach po "polibudzie" w internecie. I to był #!$%@? błąd.

@CichyGlosZTyluGlowy: nawet najlepsza uczelnia na świecie gówno Ci da jak sam się nie będziesz rozwijać
  • Odpowiedz
znam wielu typów o podobnym usposobieniu co ty, jacy to oni nie sa, czego oni nie wiedza, czego nie przeczytali i gdzie nie byli, tacy zazwyczaj nie są lubiani i zrzucaja to na "brak zrozumienia przez zwykłych głupich prostaczków"


@crazy_drummero: idealny opis @SamiecAlfa
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: nie chce mi się, jak kogoś nie lubię to go olewam, a nie piszę o tym w internecie -.- chyba  że jakieś naprawde niezłe coolstory z tego miałoby wyniknąć.

Hmm... no dobra, jakbym chciał coś mu odpisać to bym nie pisał że się wywyższa bo użył jakiegoś rzadko używanego terminu (to jest częste i dośc denerwujące, potem boisz się z ludźmi rozmawiać o czymś mądrzejszym bo powiedzą że się
  • Odpowiedz