Wpis z mikrobloga

@orian: daj spokój, zaraz niektórzy wzywają Cię od idiotów i w ogóle będzie mocny ból d--y ultra katoli fundamentalistów na wykopie, których sądząc po wczorajszym wpisie w gorących i gównoburzy oburzonych wierzących jest mała chmara xD Polecam ból d--y @George_Patton, @syn_bogarta, @kamil1210, @babisuk, @DOgi i innych mega "inteligentów" którym nienawiść zalewa mózg (cytuję tylko Niesiołowksiego ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@orian: zabawne, ze poziom hipokryzji u katolików jak i wyznawców innych religi jest zazwyczaj na bardzo wysokim poziomie. Nie generalizuje, ale osoby ktore znam takie wlasnie sa.

@armco_pussy: uderz w stół...
  • Odpowiedz
@armco_pussy: ale o co Ci chodzi, że mnie wołasz? Ja w odróżnieniu od Ciebie nie wpierniczam się w życie innych. W poprzednim wpisie pokazałeś swoją hipokryzję. Wiele osób zwróciło Ci na to uwagę. Teraz robisz to samo. Zajmij się swoją belką, wtedy pogadamy o drzazgach :>

Jeśli masz jakieś pytania, to je zadaj.
  • Odpowiedz
@DraQ1: no jak obserwuje wpisy niektórych to na prawdę szkoda czasu na dyskusję. Przykro się robi że niektórzy nie potrafią dostrzec pewnych przykrych aspektów ich religii lub jej wyznawców, jedyne co im pozostaje to obrażanie i szkalowanie. No ale, nie oczekujmy cudów po ludziach tego pokroju skoro patrząc po ich aktywności na wykopie w tematach związanych z religią nie ustępują fundamtentalistom rodem z ISIS...

Mądrość życiowa nr2, głową muru nie
  • Odpowiedz
@DOgi: wybacz, ale nie zwykłem dyskutować z ludźmi Twojego pokroju. Wyciągasz błędne wnioski i jesteś zbyt mocno zaślepiony wyznawanymi przez siebie wartościami. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo patrząc na Twój fanatyzm nie dziwota że taki wpis mógł kogoś takiego jak Ty zaboleć, ale jak widać nawet wyraźnie wyartykułowanie że chodzi o CZĘŚĆ katolików było dla Ciebie za trudne do pojęcia, no więc z kim i z czym ja mam tutaj rozmawiać
  • Odpowiedz
@armco_pussy: wlasnie czytam twoj wpis jakos mi umknęło. I tak, tam dzieją sie cuda. Poziom konwersacji level Mietek, merytorycznie bez komentarza. Dawno doszedłem do wniosku, iż wchodzenie na temat wiary z nimi nie ma sensu, bo po pijaku to i po ryju można dostać.
  • Odpowiedz
  • 0
@armco_pussy: w takim razie dalej nie jestem w stanie, zapewne przez swoje zacofanie i ograniczenie umysłowe, zrozumieć dlaczego wołasz mnie w kontekście tego obrazka. Nie urodziłem się wczoraj i znam dużo gorsze przypadki niż te z komiksu. Potwierdzam, że różne problemy dotyczą każdej osoby wierzącej i każdy może się poprawić, ale z drugiej strony nigdy tego nie negowałem.
  • Odpowiedz