Wpis z mikrobloga

@VooleTz: to zrób nam wszystkim przysługę i s--------j z tego kraju, jak ci tak niedobrze. po prostu nie wierzę, jak takie dresiki jak ty są w ogóle dopuszczani do głosu. łamiesz prawo i UCIEKASZ przed policją i się dziwisz, że takiej s---------y nie traktują po królewsku.
  • Odpowiedz
@VooleTz: Masz czym się chwalić. Faktycznie. N-------ś się i cię zgarnęli do wytrzeźwienia. To juz patologia. Nie wróżę Ci nic dobrego w życiu.
  • Odpowiedz
@VooleTz: masz szczęście że trafiłeś na zwykłą policję, a nie na czarnuchów bo wtedy tylko na wyzwiskach w twoją stronę by się nie skończyło :)
  • Odpowiedz
@VooleTz: Możliwe że i nie dostałbyś mandatu nawet jakbyś po ludzku powiedział że pijesz p--o.

1. Nie uciekaj

2. Jak coś pijesz to mów że pijesz a nie np. chowaj butelke i udawaj
  • Odpowiedz
@Scorpio412: Wszystko zależy od tego na kogo trafisz, pamiętam parę lat temu większość spotkań z policją kończyło się tylko rozmową, ew. jednym mandatem na parę osób. W tej chwili w moim mieście jest pełno młodziaków w prewencji i praktycznie każde spotkanie kończy się mandatem. Nie tak dawno znajomi z grupy byli w parku na piwie, godzina po 22, podjechał radiowóz, nikt nie uciekał, pogawędka skończyła się ośmioma mandatami po 100
  • Odpowiedz
@VooleTz: na przyszłość: lepsza forma brachu i g---o Ci zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem świadkiem sytuacji w której jakiś dresik zgubił policjanta na kilku metrach, te stroje policyjne po tej ostatniej zmianie są lepsze jeśli chodzi o zdatność do biegania, ale nadal zostają buty. Jak mogłeś dać się złapać policjantowi w obuwiu służbowym, to ja nawet nie xD
  • Odpowiedz
@Huracan: Zlikwidować dla młodzieży a-----l, p-------y i n-------i. Wyprowadzić także policje i straż miejską na ulice, od tego są oni, od tego są, od tego oni są. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@betonkomorkowy: Spożywanie w miejscu publicznym + nieobyczajny czyn, bo się odlałem na drzewo + zaśmiecanie, bo siedzieliśmy pod wiatą, którą kumpel owinął stretchem, żeby było ciepło i zostawiliśmy to. Po miesiącu każdy z nas dostał po 600zł mandatu, bo monitoring... A piliśmy tam niemalże co weekend przez około 2 lata. Potem okazało się, że ktoś r------ł tego wieczoru ławki w parku i chyba pół wioski po miesiącu siedziało na komendzie
  • Odpowiedz