Wpis z mikrobloga

@VooleTz: i bardzo dobrze, masz nauczkę student :) pamiętaj że policja to nie otyła straż miejska i stare dziadki co tylko potrafią ustawić fotoradar, i co teraz JP 150% ?
  • Odpowiedz
@preditio: Myślę, że młodzi policjanci to największe k---y, z tego całego Polskiego k--------a, byłem traktowany jak zwierzę na wytrzeźwiałce i przez policjantów. Dostałem mandat za używanie wulgaryzmów w protokole było, że byłem agresywny. Do c---a pana mam dosyć tego kraju przez takie sytuacje, ale jak pies do mnie rzuca tekstem "zamknij p---e bo ci jeszcze raz z-----e" to jest w porządku, j----a dzicz, jeżeli nie uda mi się na studiach
  • Odpowiedz
@VooleTz: to pisz skargę i tyle, nie myśl sobie że bronie policji, ale wiem że to jest ich praca i tzw. "młoda krew" musi się wykazać przed przełożonymi którzy ich kontrolują, nie raz byłem świadkiem przed barem jak sebixy kozaki śmietniki przewracali, zaczepki przechodni, podjezdza prewencja, ładują do bagażówki i słychać płacz i teksty "przepraszam, wypuśćcie mnie !!! "
  • Odpowiedz
@preditio: zebym zachowywal sie jak zwierze to nic do tego nie mam, ale rozmawial kulturalnie, bo inaczej z policja w ogole nie ma co, co mi z tej skargi, nic sie k---a nie zmieni. Mam jedynie nauczke zeby nastepnym razem nie uciekac, bo tak skonczyloby sie na stowce
  • Odpowiedz
@VooleTz: nie wiem a jak ty byś zareagował na to że ktoś klęczy sobie albo stoi obok twojego auta(jak masz) w nocy ty go widzisz i zwracasz mu uwagę po czym zaczyna biec, i co nie wzbudzi to twoich zadnych podejrzeń ze cos mogl ukraść albo porysować ?
  • Odpowiedz
@preditio: nie dziwie sie ze mysleli ze cos o-------m, przy samochodach nie stalismy zadnych, pomiedzy smietnikiem i plotem taki 10m2 placyk, rozumiem mandat i to wszystko, ale wytrzezwialki zupelnie nie rozumiem, zwlaszcza ze bylem 100m od domu
  • Odpowiedz
Piłem p--o 100 metrów od mojego bloku, zaczeliśmy z kolegą uciekać dostałem pałą po nerkach no i kajdanki na machę i czekamy na "lodówkę" 1.2 promila miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@VooleTz: Ale z ciebie k---a bohater...
  • Odpowiedz