Wpis z mikrobloga

@ojaadaj20: Piłem p--o 100 metrów od mojego bloku, zaczeliśmy z kolegą uciekać dostałem pałą po nerkach no i kajdanki na machę i czekamy na "lodówkę" 1.2 promila miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Before u mnie na chacie, ja student śmieszek i impreza inauguracyjna mojego wydział, potem uderzyliśmy do owego lokalu, ja już lekko zniszczony, ale dalej pełen sił, poznaję te wszystkie studentki, dzwoni do mnie dawny kolega z rodzinnego miasta. Idziemy zmienić klub, ale że kosmiczne kolejki to pomysł na p--o w plenerze 100m od stancji którą wynajmuję. Biorę łyk piwa, światła samochodu za mną, słyszę tylko psy s--------j,no to długa, 10 sekund później
  • Odpowiedz
@VooleTz: policjanci bardzo nie lubią jak się im ucieka. Gdybyś został to byś pewno dostał za spozycie, a tak to masz karę za to ze musieli biegac za Tobą :D
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: pilem na malmeda 100 metrow od bloku w ktorym wynajmuje stancjje, tlumacze sie psom ze mieszkam 100 metrow stad i moge dojsc spokojnie, ni c---a mysleli ze my jacys dilerzy czy cos, bo szukali mi narkotykow wypytywali
  • Odpowiedz