Wpis z mikrobloga

Tomek siedział przy komputerze. Nadchodziła już #nocnazmiana, a światła w całym domu były pogaszone. Nic więc dziwnego, że trochę bał się siedzieć tak przy biurku. Zwłaszcza, że był sam, jak zwykle. Całkiem sam. Zaczął szukać towarzystwa na jednym z czatów. Nie było wielu ludzi, z którymi można by prowadzić rozmowy, wszyscy wyzywali go od stuleji ale mimo tego chłopakowi zrobiło się jakoś lepiej gdy mogł odciągnąć myśli od otaczającej go samotności, ciemności, i skupiając się na tagach NSWF i prokuratorboner. Nagle przeglądarka wyłączyła się. „Co do...?!” przeleciało mu przez myśl, ale już przy pierwszej próbie ponownego otworzenia przeglądarki udało mu się więc od razu robił się spokojniejszy. Na mirco nikogo już nie było – przynajmniej tak mu się wydawało. Jednak w pewnej chwili otrzymała prywatną wiadomość

.“Tequila

Hej. Jestem różowym paskiem. Mam 16 lat i mieszkam w Sosnowcu. Napisz mi coś o sobie.”

Chłopak szczerze się ucieszył, że pisze do niego dziewczyna w jego wieku i w dodatku mieszkająca w tym samym mieście, co on taka 7/10. Nie chciał się przyznać przed samą sobą, ale od zawsze marzył o miłości jak z filmów – chłopak pisze do dziewczyny na czacie, potem umawiają się na spotkanie i zostają ze sobą na zawsze. „To idiotyczne” – mówił sam sobie zawsze gdy nachodziły go takie myśli. Tomek tak pogrążył się we własnym świecie marzeń, w którym j imię jego dziewczyny nie kończyło się na jpg. że całkiem zapomniał o wiadomości, którą dostał przed chwilą

.“Tequila

Interesuję się fotografią i sportem. Uwielbiam muzykę rockową. Proszę – napisz mi coś o sobie.”

Dźwięk wiadomości wyrwał go z zamyślenia. Zaczął odpisywać, ale w tym momencie przyszła kolejna wiadomość.

“p-----l

Cześć. Mam na imię Michael. Mam 14 lat i mieszkam w Katwoicach. Napisz mi coś o sobie.”

„Ehh... Katowice. W dodatku młodszy – odpada”. Tomek nawet nie zorientował się, że zaczął myśleć już tylko o tym, żeby poznać kogoś z kim „mogłby wiązać jakieś nadzieje”. Od razu zamknął okno rozmowy i znów skupił się na odpisanie użytkownikowi Tequila, który zdążył ponownie napisać.

“Tequila

Uwielbiam długie spacery jednak bardzo boję się ciemności i nie lubię być sama w domu. Błagam – napisz mi coś o sobie.”

„Dziewczyna jest jakaś dziwna” – przemknęło mu przez myśl.“Tequila tu Tomek. Wybacz, że tak długo nie odpisywałam. Jestem Tomek, mam 16 lat i mieszkam w Sosnowcu. Interesuję się fotografią. Tak samo jak Ty uwielbiam rocka i długie spacery.”W tym momencie jego komputer się wyłączył – krótki zanik prądu. Po ponownym jego uruchomieniu na ekranie pojawiła się kolumna nicków.

Tequila

p-----l


Johny93

Emma94

lechmalesa

Po kilkunastu sekundach kolumna zniknęła, a jej miejsce zajął napis“Witaj Tomek1234. Napisz nam coś o sobie.”Po tym komputer ponownie zgasł i w pokoju zapanowała nieznośna ciemność. Tomek chciał ją przerwać więc czym prędzej podbiegł do ściany by poszukać włącznika. Jednak światło także nie działało. „Cholera!” – powiedział sam do siebie prawdopodobnie tylko dlatego, że cisza w domu go dobijała.“Napisz nam coś o sobie.”Usłyszał nagle szept. „Kto to powiedział?!” – wrzasnął. W odpowiedzi usłyszał tylko kolejne głosy szepczące to zdanie, które napawało ją coraz większym strachem. Próbował ponownie włączyć światło, ale na kontakcie była już czyjaś lodowata dłoń. W tej chwili poczuł jak kilka par lodowatych rąk dotyka jego ramion, szyi i pryszczatej twarzy. Teraz Tomek nie czuł już nic oprócz chłodu… I nie słyszał nic oprócz TEGO zdania… Rano rodzice znaleźli ciało swojego ukochanego syna na podłodze w pokoju. Rękę nadal miał na ścianie, jakby próbował zapalić światło. Gdy przyjechała policja funkcjonariusze odkryli, że w ustach chłopaka znajduje się zmięta kartka papieru. Postanowili ją odwinąć. Widniało na niej tylko kilka wyrazów, które w żaden sposób nie mogło im pomóc:“Witaj. Jestem Tequila, Usuń konto” Policjantom udało się ustalić tylko jedną rzecz – w ciągu ostatnich paru lat prowadzone były sprawy, które także były rozpoczynane znalezieniem zwłok nastolatka. Jedyną rzeczą łączącą wszystkie te morderstwa była kartka wciśnięta w gardło ofiary… Na każdej z nich napisane było tylko jedno zdanie…Teraz, gdy już to przeczytałeś mogę zrobić tylko jedno… OSTRZEGAM CIĘ! Jeśli kiedykolwiek zobaczysz wiadomość zakończoną TYM zdaniem i przypadkiem będziesz sam w domu.. Zapal światło jak najszybciej.. Może Tobie się uda.Ja jestem Rhimdir i mam 20 lat... Jeśli historia się podobała to proszę tylko o jedno...

NAPISZ MI COŚ O SOBIE i..


#creepystory #pasta #yourfuckingnightmare

Rhimdir - Tomek siedział przy komputerze. Nadchodziła już #nocnazmiana, a światła w c...

źródło: comment_JP3kuiXxRGmGiomseyIa1qz0VSeuoVE7.gif

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach