Wpis z mikrobloga

#pytanie #internet #lte #mobilnyinternet

Od jakiegoś czasu chce kupić jakiś internet mobilny z którego mógłbym korzystać poza pracą/domem.

Byłem jeszcze niedawno nastawiony na to całe #powerlte z plusa (mam w domu cyfrowy polsat więc abonament mam o 50% w dół więc jakoś 25 zł miesięcznie~) ale po ostatnich tematach ze zmniejszaniem prędkości trochę zacząłem się zastanawiać czy warto mimo, że jak ściągnę 10 GB miesięcznie na tym internecie to max. I tak nie wiem za bardzo nie wiem jaką ofertę wybrać i z jakiej sieci.

Pewnie mogę mieć aero2 ale raz, że u mnie we wsi zasięg nie jest najlepszy do tego captcha jest nieco irytująca.

I nie wiem czy wiązać się z tym plusem na 2 lata czy może jest jakaś inna ciekawsza oferta ?
  • 5
  • Odpowiedz
@SilentJustice: pozostaje pytanie jak dużo będziesz z niego korzystać.

Podejrzewam, że i tak najlepiej będzie przycisnąć operatora u którego masz komórkę, żeby Ci dali internet mobilny z umową na 12 miesięcy z modemem.
  • Odpowiedz
@EssePL: @tytyryty: właśnie mam tel w play na umowę(a w nim pakiet 500 mb internetu za 10 zł miesięcznie, ale troche mało do tego tylko w tel. a hotspot pożera w tel baterie zbyt szybko), ale #!$%@? nie odnajduje się w tych ich ofertach na stronie chyba będę musiał się przejść do salonu.

Co do tego jak często będę z niego korzystał ciężko stwierdzić jestem "ciotą komputerową" nie jest nigdy
  • Odpowiedz
@SilentJustice: ja w orange'u dostałem ofertę:

za 21 zł miesięcznie 10 gb miesięcznie, do tego umowa na 12 miesięcy i modem za 1 zł.

tylko trzeba było trochę się poprzebijać przez konsultantów telefonicznych etc ;)

i miał być delikatnie wyższy abonament, ale zepsuli coś tam w umowie (inaczej było w nagraniach) i dali mi chyba 7 zł rabatu.
  • Odpowiedz