Wpis z mikrobloga

Z cały szacunkiem, #!$%@?, jak to jest że przez miliony lat ewolucji #rozowepaski nie wykształciły w sobie podstawowych zachowań przydatnych w życiu. Planowanie w zdecydowanej większości przypadków nie istnieje. Bo po co. Niech inni się zajmą. Odpowiedzialność za jakiekolwiek sytuacje, również nie istnieje. Cokolwiek co pozwoliłoby przenieść odrobinę odpowiedzialności, nie ma takiej #!$%@? cechy. To jest niezależne od wieku.

Czasem jeżeli mam polegać na kobiecie, boję się. Nie tak jak człowiek boi się że coś się stanie. Boję się tak jakbym dał małpie brzytwę i kazał się ogolić.

NIE MA ODPOWIEDZIALNYCH KOBIET. To jest moje zdanie poparte stratą ogromu czasu oraz pieniędzy.

Tak nie przydatnych istot w życiu nie widziałem ( nie mówię o wszystkich, bo wszystkich nie znam). Na kobietach nie wolno polegać, kobiecie nie wolno powierzyć jakiegoś zadania ( chyba że chcesz sam wszystko zrobić). Twierdze i mam głęboko w dupie zdanie innych że kobiety naprawdę są jakimś podludźmi.

Ile razy dawałem szanse, liczyłem na kobietę. To dostawałem w ryj i koniec końców sam rozwiązywałem problem. Kobieta potrafi mieć tylko pretensję.

JA #!$%@?.

#gorzkiezale
  • 44
Na kobietach nie wolno polegać, kobiecie nie wolno powierzyć jakiegoś zadania ( chyba że chcesz sam wszystko zrobić). Twierdze i mam głęboko w dupie zdanie innych że kobiety naprawdę są jakimś podludźmi.


@hypation: i dlatego zawsze będziesz #przegryw'em i #tfwnogf

Zmień swoje podejście do kobiet, to zobaczysz, że sam nie wykształciłeś się bardziej niż szympans #!$%@? banana jednocześnie drapiący się po dupie.

No i beka z ciebie, bo swoje jakieś
@hypation:

Planowanie w zdecydowanej większości przypadków nie istnieje. Bo po co. Niech inni się zajmą


bzdura...

Odpowiedzialność za jakiekolwiek sytuacje, również nie istnieje.


Podaj przykłady

Nieodpowiedzialna to jest 15 latka.. od kobiety powyżej pewnego wieku (IMHO 25 lat) oczekuje się odpowiedzialności. I w zatrważającej większości tak właśnie jest. Nierzadko kobieta w związku jest odpowiedzialna za dwoje.

Cokolwiek co pozwoliłoby przenieść odrobinę odpowiedzialności, nie ma takiej #!$%@? cechy. To jest niezależne od
@pila_mechaniczna: chlopczyku, piaskownica jest na prawo od parku. Wiec wypad.

Gowno wiesz, argumenty z dupy. Twoj byt nie opiera sie na pracy innych osob. Pielrzysz farmazony bez sensu. Jak dorosniesz i przestaniesz argumentowac jak idiota chetnie podysktuje. Pewnie nie zauwazyles bo ci od maturbacji zarosly oczy ale mowie o cech charakteru wplywajacych na prace a nie stosunkach damsko meskich.
@Zkropkao_Na: kochana, gdzie napisalem ze dotyczy to zwiazku. Aktualnie mam tylko ff's i z tym mi dobrze ;). Chodzi mi tylko o sprawy zawodowe.

Na os patrze tylko pod katem przydatnosci w przypadku pracy. A dzis kolejny raz sie przekonalem ze prace do wykonania lepiej dac malpie niz kobiecie. Efekt bedzie prawdopodobnie ten sam, a z malpa bedzie przynajmniej zabawnie.

Wychowanie dziecka , wow. A co powiesz o facetach wychowujacych dzieci?
Twierdze i mam głęboko w dupie zdanie innych że kobiety naprawdę są jakimś podludźmi.


@hypation: Ale przecinki to Ty się naucz stawiać. Jak równie zrozumiale formułujesz prośby i polecenia, to się potem nie dziw, że wszyscy Ci się wydają nieodpowiedzialni.
@hypation: ale #!$%@?. Pław się dalej w nienawiści do kobiet, aż zostaniesz starym, wciąż nieszczęśliwym i zgorzkniałym kawalerem. Zawsze mnie dziwi takie podejście jak Twoje. Świadczy ono tylko o tym, że sam jesteś mało warty, skoro takie kobiety przyciągasz. Ja w najbliższym otoczeniu mam więcej odpowiedzialnych kobiet niż mężczyzn ;)

@hypation: spotkałam większą ilość nieodpowiedzialnych mężczyzn (choć chyba powinnam powiedzieć chłopców), którzy mieli problem z wykonywaniem najprostszych powierzonych zadań, niż kobiet na tych samych stanowiskach, wiec uważam, że mocno generalizujesz i przelewasz swoje frustracje z obecnego miejsca pracy. Ponadto, jeśli pracownik (bez względu na płeć) nie wywiązuje się ze swoich obowiązków to prędzej czy później zostanie to zweryfikowane przez system wynagrodzeń czy awansu.
@manivelle: wiesz, bardziej chodzi o to ze powierzylem bardzo ale to bardzo wazna sprawe do zalatwienia kobiecie. Nie dosc ze sprawa zostala #!$%@? doszczetnie, to dodatkowo kobieta nie ma najmniejszego problemu zebt zrzucic odpowiedzialnosc na inna osobe. Chociaz dostala mailowe, telefoniczne oraz ustne lolecenie sluzbowe, potwierdzone kilka razy.
@hypation: Mój #rozowypasek prowadzi biuro spółki z o.o., mimo że młoda ogarnia wszystko wzorowo. Ani gram Twojego opisu do niej nie pasuje.

Mojego przyjaciela #rozowypasek jest dyrektorem banku. Ma mózg jak moich 10 w sprawach które piszesz.

A to tylko dwa pierwsze przykłady.

Rzeczywiście, może po prostu zmień środowisko.