Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity będzie działać w 900p i 30fps bo jedna z #nextgen konsol nie daje rady wygenerować grafiki w tej samej ilości klatek co druga w 1080p...

BK. Nie dość że konsole się na dobre nie zadomowiły w domach użytkowników to już okazują się przestarzałe.

Popieram zdanie że powinny były one wyjść 2 lata wcześniej.
Pobierz Shewie - #pcmasterrace 

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity b...
źródło: comment_jwbi6Kq6yiEIYgjymeaZcomCcXD4AnGQ.jpg
  • 249
@podpora_demaga: proste. Jestem Pececiarzem od najmłodszych lat zaczynałem od Amigi CD/TV ale jeśli chodzi o ceny podzespołów do PC to jednak są droższe niż np. PS4. a do tego jeśli chodzi o płynność nie każda oferuje na starcie tego co powinna i musi wyjść milion "paczy" żeby "dało się grać". Ale i tak z PC nie zrezygnuję.
@podpora_demaga: Da się, i to bez najmniejszego problemu. Wystarczy szukać okazji. O ile ktoś nie ma parcia na najnowsze części po 2k za sztukę, to za 1000-1500zł jest w stanie złożyć lub kupić używany komputer będący w stanie pociągnąć najnowsze gry i to na wysokich w 40-60fps.

A nawet jeśli cena przekroczy 1500 to część zwróci się na grach.
@Nilus: tak ale konsole tez mozna kupic uzywke za 1200zl. Za 1500zł ciężko złożyc full sprzęt uzywany z klawiatura padem etc i to taki, zeby ciagnal te tytuly przez pare kolejnych lat (chociaz biorac pod uwage, ze wymagania bardzo nie beda rosnac ze wzgledu na konsole, to w sumie roznie moze byc).

Ja tam kupilem PS4 ze wzgledu na EXy ktore beda sie na nie pojawiac jak i mimo wszystko wygode.
@000loki: No i dokładnie, kłócą się tylko debile co nie mają jednocześnie na monster PC i konsoli.

Cenię sobie konsole za exy, kinecta (i inne podobne zabawki), jak i za wygodę.

Ale takie gry jak AC to gram na kompie podpiętym pod TV bo nie lagują jak na konsoli, i mają obsługę pada xD
nie każda gra współgra z padem.


@miniek91: XD odpaliłem na windowsie 8.1 Capitan Clawa gre z 1998 roku i nie uwierzysz ale grałem w nią używając pada(x360 z adapterem) :P

a pad sensowny 150-200zl


@kmicolo: ja 2-3 lata temu za pada od xboxa360 z adapterem dałem 120zł :P no lepszego nie znajdziesz. Samego pada bezprzewodowego potem idzie dokupic za 80zł(?) a do adaptera mozna 4 pady podłaczyc, tzn wiecej nie
@kmicolo: Nic mi nie wytrąciłeś, zwyczajnie widzę, że stoisz po jednej stronie barykady i plujesz na drugą, a to w ogóle zaprzecza idei dyskusji. Ja nie jestem za #pcmasterrace, zwyczajnie odpowiadałem komuś na jego zarzuty. Sam nie mam nic przeciwko konsolom.