Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że fakt, iż @internetowyjanusz (konto od 5 miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)) klepie o Ukrainie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu jest zupełnie normalnie? Brak jakiejkolwiek innej aktywności, ale to jest akceptowalne... Ja się pytam kto mu płaci? Oczywiście 3/4 wykopu to łyka... Codziennie też przypomina dlaczego nie głosuje na Korwina choć nikogo to nie obchodzi. Człowiek łykający wszystko co zobaczy w TVNie. Jak można brać kogoś takiego na poważnie? Do tego pisze o demokracji, a wszystkich o innym zdaniu blokuje. To ja dziękuję za taką demokrację.

#rosja #ukraina #ukrainainfo #quovadiswykop #60groszyzawpis #quovadiswykop #wykopfejs #jakzyc #wykopseriousbusiness #ukrainskapropaganda #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
Do tego pisze o demokracji, a wszystkich o innym zdaniu blokuje.


@PedroLeon: Dopisałeś widzę. Od razu Ci powiem, że taką procedurę rozpoczął Twój przyjaciel @MWittmann - odpłacam tym samym i wypieprzam ruską propagandę ze swoich wpisów. Niestety, lepszej metody na unikanie tego syfu nie mam.
  • Odpowiedz
@PedroLeon: Człowieku mam to gdzieś o czym pisze on i stadler. Założył sobie konto żeby dyskutować o konflikcie na Ukrainie spoko, czy ktoś go opłaca nie wiem i mnie to nie interesuje, a twój ideowy koleżka stadler też od czasu konfliktu non stop o tym gada, ale na to nie zwrócisz uwagi, że jest podejrzane, bo pisze też o dogecoinie seems legit

KTO CI PŁACI? CZYIM MULTIKONTEM JESTEŚ?
  • Odpowiedz
@PedroLeon: A ja po tym jak się czepiał Stadlera że nie takie "Ś" wpisał to się zaczynam zastanawiać czy to nie jest ruski agent co ma banderofilców skompromitować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może ABW by sprawdziło?
  • Odpowiedz