Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że fakt, iż @internetowyjanusz (konto od 5 miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)) klepie o Ukrainie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu jest zupełnie normalnie? Brak jakiejkolwiek innej aktywności, ale to jest akceptowalne... Ja się pytam kto mu płaci? Oczywiście 3/4 wykopu to łyka... Codziennie też przypomina dlaczego nie głosuje na Korwina choć nikogo to nie obchodzi. Człowiek łykający wszystko co zobaczy w TVNie. Jak można brać kogoś takiego na poważnie? Do tego pisze o demokracji, a wszystkich o innym zdaniu blokuje. To ja dziękuję za taką demokrację.

#rosja #ukraina #ukrainainfo #quovadiswykop #60groszyzawpis #quovadiswykop #wykopfejs #jakzyc #wykopseriousbusiness #ukrainskapropaganda #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PedroLeon: niektórych interesuje co się dzieje za wschodnią granicą a nie są zbuntowanymi nastolatkami/studenciakami którzy muszą być zawsze przeciwko mainstreamowi i wychwalać ustrój w ktorym za zadawanie niewygodnych pytań się ginie żeby popierać za wszelką Rosję i wybielać nawet zbrodnie sowieckie
  • Odpowiedz
@Fren: Januszek wybiela w drugą stronę. Nie widzisz tego? Rozumiem, że się interesuje, ale klepie o tym bez opamiętania. Ktoś musi za nim stać. Ja akurat nie wybielałem zbrodni sowieckich. Mainstreamowe media straszę o tym codziennie, bo dzięki temu partia rządząca zbierze kapitał podczas wyborów.

Rosja oficjalnie nie jest stroną konfliktu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z dwojga złego jestem po stronie separatystów. Nie widzę interesu w
  • Odpowiedz
@PedroLeon: tak na bardzo bardzo szybko, bo już nie chciałem tracić czasu, zdanie wybitnego patrioty http://www.wykop.pl/wpis/9498294/#comment-26108268 nie zgadzam się też, że te linki to wybielanie banderowców, bo sorry, ale xportal i kresy same się proszą o zakop, a i czy pozostali też wybialają UPA? Nie znoszę tego świństwa i wiem, że Ukraińcy są nierozliczeni z przeszłością, ale zauważ, że jest to wyciągane najczęściej jako jedyny argument.

Mam bardzo mieszne uczucia
  • Odpowiedz