Wpis z mikrobloga

#pytanie" #niebieskiepaski co jest z wami nie tak?

Podróżuję sobie dzisiaj z wielką walizką, ciężką jak diabli. Po jakimś czasie ręce zaczęły mi odmawiać posłuszeństwa i kiedy chciałam wejść do tramwaju po prostu nie mogłam jej unieść. Obracam się - na przystanku z 10 niebieskich przyglądających się jak dziewczyna < 50kg na szpilkach próbuje wtargać walizkę po schodach. No i co? No i stoją i gapią się jak woły.

Krzyczę więc do najbliższego:

-Przepraszam, czy możesz mi pomóc? Nie dam rady sama... Byłabym wdzięczna.

A on dalej patrzy i rzuca tylko:


No #!$%@?. Jeszcze nawet żaden ze stojących wokół nie zaoferował się, że on mi pomoże. W końcu pomogła mi jakaś dziewczyna i udało nam się wnieść walizkę we dwie.

Ja wiem, że nie każdy facet taki jest, ale tak z pół roku temu połowa mirko hejtowała wpis Krystyny Jandy (o tym, że dziś faceci nie są dobrze wychowani) i twierdzili, że wystarczy poprosić. Poprosiłam - i gdzie Ci rycerze?

#truestory ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow
  • 266
@negatywne_myslenie: No wiem, że są. Mój niebieski nie pozwala mi nieść torebki, nawet jeśli jest tam tylko chleb. Ale któryś już raz w Łodzi spotykam się z jakąś taką znieczulicą... strzelam, że ok 80% facetów nie ma jakiejś takiej wewnętrznej potrzeby wyręczenia dziewczyny, pomocy.

@strikte: Jakie słoiki?

@I-____-I: Napisałam, że <50kg
@Jofridd: Ja teraz też jechałam pociągiem mega cieżką i wielką walizką. Jak jechałam to mi facet od razu zaproponował, że ją wrzuci na górę, a jak wracałam to kobiety mi proponowały, żeby ją wrzucić a potem zdjąć. Jak próbowałam się w przedziale przeciskać mówiąc przepraszam to się śmiały i mówiły, że nic się nie dzieje. Jak wysiadałam na peronie, to facet też od razu że mi pomoże ją z pociągu wyjąć...także
@pomarange: Nie wiem, może regionu, bo nie jestem pasztetem. Bo jak wspominałam w Warszawie zawsze niemal mnie wynoszą z pociągu, a w Łodzi często wszyscy mają to gdzieś. No i zauważyłam jeszcze jedną rzecz - prędzej pomoże ktoś powyżej 30 lat, niż poniżej.

@hheroinMe: Czas się przeprowadzić^^
@Jofridd: Może w tym problem że nie jesteś pasztetem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Może ich onieśmielasz, a w Łódzi jest sporo stulejarzy?? Sam jestem stuleja, ale różowym zawsze pomogam, czy to mlodszym czy starszym. Faktem też jest, że im towarzystwo młodsze, tym z roku na rok coraz bardziej głupie i niewychowane.