Wpis z mikrobloga

Nie mogę, no po prostu nie mogę. Codziennie wchodzę na mirko i codziennie czytam żale na #rozowepaski - każde typowo kobiece zachowanie tagujecie jako #logikarozowychpaskow i wyśmiewacie... dla niektórych wykopków ( @BlackAdom + reszta plusujących) fakt, że kobieta nie może się zdecydować, co wybrać, to powód do zostania gejem xD

Skąd się biorą takie idiotyczne poglądy? Z frustracji, że jakaś kobieta Was nie chce? To może zamiast zwalać winę na #rozowepaski warto spojrzeć w lustro i ściąć tego kuca, obciąć te paznokcie, #!$%@?ć brudną flanelową koszulę i lekko przypakować na siłowni? W sumie to po co, przecież łatwiej jest wejść na mirko, napisać w tagu #tfwnogf że jest się #przegryw i że kobiety to przecież #!$%@?, a potem mentalnie się masturbować z myślą

hej nie jestem sam, jest dużo więcej przegrywów, hehe, ale fajnie


Tłumaczycie sobie Wasze przegrywy fobiami społecznymi, nieśmiałością, depresją - co wy #!$%@? wiecie o depresji? Na pewno jakiś odsetek rzeczywiście cierpi, ale znaczna większość po prostu użala się nad sobą i wali sobie konia do wyimaginowanej wizji siebie za XX lat, jednocześnie nie podejmując żadnych kroków ku temu.

Żal mi was. Żal mi was, bo silicie się i próbujecie dyskutować na tematy, o których nie macie pojęcia; piszecie jak bardzo gardzicie Wardęgą, #!$%@?, Ciechanem, Gejami itp. podczas gdy normalni ludzie po prostu mają o tym swoje opinie, jednak nie wpychają ich innym do gardeł, jednocześnie wygłaszając, jak bardzo tym wszystkim GARDZĄ.

Czego wam potrzeba do odrobinę #!$%@? pokory i szacunku do drugiego człowieka. Z drugiej strony ktoś, kto całe dnie spędza na mikroblogu i jedyny kontakt, jaki ma z ludźmi to podczas tych krótkich chwil, gdy ktoś się nad nim zlituje i zapyta go o pogodę.

PS: Co do różowych pasków - w momencie, gdy przestałem je traktować jak dziwki i zwalać całą winę na nie, zacząłem mieć z nimi powodzenie. Ciekawe, nie?

#oswiadczenie #gorzkiezale #debile #wykop #gimbazamentalna
  • 35
@LoginZajetyNiepoprawny: Wiesz, #logikarozowychpaskow to zazwyczaj poprawny tag, sam się lubię pośmiać. Ich sposób myślenia jest czasem powalający. Ale rozwala mnie, że niektórzy stulejarze (większość?) chcieliby to zmienić. Tak, jak by aż tak trudno było zrozumieć, że kobiety się od nas różnią. Trzeba to zaakceptować, nauczyć się pewnych zasad, albo zostać gejem. Innego wyjścia nie widzę.

#logikarozowychpaskow bywa urocza, za to przecież też je kochamy ;)
warto spojrzeć w lustro i ściąć tego kuca, obciąć te paznokcie, #!$%@?ć brudną flanelową koszulę i lekko przypakować na siłowni?


@LoginZajetyNiepoprawny: to nie kiedy nic nie da

w internecie jest troszkę wypaczony pogląd na rzeczywistość tego nie zmienisz jeżeli będziesz brał wszystko co tutaj piszą i brał to jako jedyną prawdę to możesz zmienić się w nieciekawego człowieka...
@LoginZajetyNiepoprawny: komu Ty to piszesz? nerdom, którzy i tak siedzą całymi dniami przed kompem? szkoda Twojego czasu, energii i nerwów, lepiej w tym czasie spotkać się ze znajomymi, których Ty masz, a o których te przegrywy czytały tylko na wykopie (ewentualnie spotkały raz czy dwa w, uwaga, PADBARZE, żeby sobie na konsoli pograć bo nic innego ich nie interesuje).
@LoginZajetyNiepoprawny: Ja w pierwszy dzień jesieni (czyli parę dni temu) ściąłem kuca i teraz znajomi twierdzą, że wreszcie wyglądam jak człowiek. A za parę dni studbaza w większym mieście i nowe możliwości, np siłka, bo u mnie jest strasznie biedna. :D Ogarnąłem dopiero po maturze, zacząłem biegać, co do kuca długo się zastanawiałem ale nie żałuję. Mentalnie chyba jestem dobrze poukładany to raczej nie powinno być problemów by odnaleźć się w
@stettiner: @zgaS: ktoś mu w ogóle wierzy? Wrzucał tu kilkadziesiąt postów o umawianiu się na bzykanie co kilka dni z inną laską z portali społecznosciowych oraz o rozpustnych orgiach na wakacjach na wsi. W jednym i drugim przypadku przeżył przez tydzień więcej inb niż bohaterowie American Pie we wszystkich częściach. Powinien jeździć po Polsce niczym Krul i nauczać jak być takim zajebistym.