Wpis z mikrobloga

@rss: będzie ejszcze dzisiaj Mały. Mały miał zostać u mnie, bo jest uber słodki, ale tak się złożyło, że znalazł dobry dom, więc nie będę go zatrzymywać. :)

Ja kupuję drewnojady - jada Henryk?
  • 0
@gugas: raz mu kupiłem, ale nie był nimi zainteresowany. :( Poza tym po otwarciu opakowania rozpierzchły mi się we wszystkich kierunkach. :f
  • 0
@gugas: suszone z karmy schodzą od razu, a teraz dostanie te z puszki (martwe, ale mokre). Zobaczymy czy Henryczkowi zasmakują. :)
@gugas:

Moja jeżyna niedawno znudziła się mącznikami, ale teraz za to szaleje za drewnojadami. Ogólnie polecam drewnojady właśnie, nie zdychają, nie zjadają się wzajemnie, nie trzeba wyciągać zdechłych z hodowli.

Od początku używam dybed. Też jak najbardziej polecam. Przez pierwsze 3 miesiące było super, ale ostatnio jeżyna przestała korzystać z kuwety i muszę na bieżąco przenosić kupy "ręcznie", no i muszę częściej prać drybed. Po 2 miesiącach powoli wraca do załatwiania
@gugas: Trociny, chociaż zastanawiam się nad czymś, co wchłaniało by zapachy. Ale jednak jest to bardzo duża powierzchnia, więc trociny są ekonomiczne i swoją rolę jakoś spełniają. W miejscu, gdzie jest kółko i droga do kuwety na trociny kładę zawsze pieluchę, bo jeżyna lubi się załatwić w kółku.