Wpis z mikrobloga

Mirunie, wczoraj pisalem jak to sasiadka wpadla ogladac film a sobie szpony robila, zostawila mi prezent w postaci resztek ktore zapakowalem do koperty i wrzucilem jej do skrytki. Dzis rano budzi mnie dzwiek otwieranych drzwi, mysle sobie Mamusia wpadla mi sniadanie zrobic ( ͡° ͜ʖ ͡°), okazalo sie ze manikiurzystka z wczoraj przyszla mnie przeprosic ,sniadaniem. Dostalem jajko w bulce, frankfurterki, salatke jajeczna, pijemy kawe, mysle sobie, dzis mam wolne, caly dzien nic kompletnie nic nie robilem, ogladalem razem z sasiadka babskie programy, potem top gear. Okolo 17 sasiadka pyta mnie czy nie chce czegos do picia, dostalem drinka, strasznie mocnego, pytam sie czy jest sok. Rozowy mowi ze nie ma. Przeciez wczoraj kupilem pare kartonow, co sie okazalo, sasiadka wypila mi CALY chlodzony alkohol, pila od 9 rano ,a o 17 byla tak nawalona ze zaczela rymowac i spiewac. O 21 odprowadzilem ja do mieszkania, pietro nizej.

Nic sie nie poznalem ze loila caly dzien, no ale zachowala sie pieknie po 8 godzinach zaproponowala w koncu cos i mi.



#logikarozowychpaskow #coolstory
  • 14
@karmelkowa: sasiadka ma partnera. Wsrod znajomych zachowuje sie wrecz kulturalnie, nie przyszlo mi by do glowy abym ja chcial zbalamucic. Klucze ma bo jak mnie nie ma to kto sie paprociami, juka oraz stefanem zajmie. ;)
@karmelkowa: nic bede musial sie jutro zapytac ;). Czyli jezeli zaczalbym okaazywac jej zainteresowanie to ona by przestala?;)

Brak emocji na codzien zwiazanych z jej partnerem (jest w uk) rekompensuje sobie ze mna? Moze i fakt, przytula sie itp. W sms jakies buziaczki i inne...
@hypation: Cztery pytania:

1. Dlaczego ona ma klucz do Ciebie?

2. Dlaczego ona tyle u Ciebie przesiaduje.

3. Jesteście parą albo uprawiacie seks?

4. Gdzie tu PROFIT?
@Wight:

Ad.1. Czasem mnie ciagle nie ma, to tez zostawilem jej zapas, aby sie zajela roslinami ew. Psem.

Ad.2. Bo jesteśmy znajomymi i lubi sie spotykac ( do nie dawna rowniez ja lubilem ;)).

Ad.3. Nie, jej facio jest w uk, nie brudze tam gdzie jem.

Profitu nie ma zadnego, poprostu spedzamy milo czas, faktem jest ze robi sie dziwnie gdy sie przytula czy pisze wiadomosci z buziaczkami irp.
@hypation: Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czemu się tak przymila.

- Facet w UK więc brak możliwości seksu, przytulania, całowania. Rzadko, która kobieta wytrzyma dłuższy czas bez uczuć.

Respekt dla Ciebie, że nie jesteś typowym #!$%@? co by tylko zbałamucił kobietę, która ma faceta bo się do niego przymila.