Wpis z mikrobloga

@ncpnc: Człowieku co Ty piszesz. Nie miałem apple nigdy na stałe ale mam styczność. Apple potrafią wykorzystać w pełni dwa rdzenie. Jako jedyni idą w dobrą stronę czyli mniej rdzeni ale o wyższym taktowaniu i dobra optymalizacja. Zobaczył byś testy


to byś wiedział, że dwa rdzenie w zastosowaniach systemowych, działają na takim samym poziomie (o ile i nie lepiej) niż note 10 z snapdragon 800. 4x2,27 vs a7 2x1.4
@KlopsBobs sorry, ale nie mam nawet siły stawać w szranki z takimi argumentami od laika, poza tym od odniosłem się ogólnie do filozofii i polityki firmy. Chill out fanboy
@sidhellfire: Nie wiem, ale w testach na aplikacji, z których korzystamy najczęściej szybkie dwa rdzenia radzą sobie lepiej. Wyżej był przykład z apple i światem telefonów i tabletów, a poniżej z świata pc:


http://pclab.pl/art57691-10.html


a i odbija się to pozytywnie na zasilaniu bo w spoczynku karmi się dwa rdzenie, a nie cztery, a jako, że szybki pojedynczy rdzeń wykona obliczenia w krótszym czasie to szybciej przejdzie w stan spoczynku. Mówimy tu