Wpis z mikrobloga

napisze krótko i konkretnie . Mam 26 lat. większość życia w ciężkiej depresji i nerwicy ( zdiagnozowanej przez psychiatrę ) , nigdy nie brałem antydepresantów ani leków typu benzo i nie chcę to moja decyzja . zrobiłem tydzien temu wyniki bo jak wiadomo moje "choroby" moga wynikać z nieprawidłowości hormonalnej. Bardzo proszę o kogoś kto sie zna aby rzucił okiem na nie i powiedział czy np leki na tarczycę lub inne nie psychotropowe mogą mi pomóc . Lekarza odwiedze za dwa tygodnie (urlop ma) . ale jak wiadomo co lekarz to inna opinia .

ps: czytałem gdzies o osobie z takimi dolegliwościami jak moje która miała w normie np wyniki tarczycy ale przy granicy i lekarz uznał ze wszystko jest oka , ona zaczeła jednak brać leki na tarczyce i wróciła z depresji do świata żywych .

wyniki robione po 10 rano

#lekarz #depresja #nerwica #psychiatria #tarczyca #kortyzol #testosteron #pomocy
Pobierz d.....1 - napisze krótko i konkretnie . Mam 26 lat. większość życia w ciężkiej depres...
źródło: comment_mfTyJDbxVzdjAoJBCQ9hc7cTTGlVyEdt.jpg
  • 22
@bialepaski: za dużo sie naczytałem o skutkach ubocznych szczegulnie w okresie wchodzenia antydepresantów np atak paniki depersonalizacja derealizacja / jak i o pogorszeniu na przestrzei przyjmowania tego powiedzmy roku - kilku . narazie antydepresantom mówię nie
@domino01: Próbowałeś z dużymi dawkami magnezu, omega 3, odstawieniem glutenu? Jeśli tylko jeszcze możesz to nie bierz prochów, bo to tylko leczenie objawów. W dzisiejszym świecie bardzo łatwo o nieprawidłowości w biochemii organizmu, która często manifestuje właśnie "nieuzasadnioną" depresją. Hormony związane z tarczycą masz w porządku, choć to TSH dla młodej osoby powinno być raczej <1, zbadałbym jeszcze przeciwciała antyTPO i antyTG, by sprawdzić autoimmunologię (Hashimoto). Tego podwyższonego kortyzolu też bym