Wpis z mikrobloga

napisze krótko i konkretnie . Mam 26 lat. większość życia w ciężkiej depresji i nerwicy ( zdiagnozowanej przez psychiatrę ) , nigdy nie brałem antydepresantów ani leków typu benzo i nie chcę to moja decyzja . zrobiłem tydzien temu wyniki bo jak wiadomo moje "choroby" moga wynikać z nieprawidłowości hormonalnej. Bardzo proszę o kogoś kto sie zna aby rzucił okiem na nie i powiedział czy np leki na tarczycę lub inne nie psychotropowe mogą mi pomóc . Lekarza odwiedze za dwa tygodnie (urlop ma) . ale jak wiadomo co lekarz to inna opinia .

ps: czytałem gdzies o osobie z takimi dolegliwościami jak moje która miała w normie np wyniki tarczycy ale przy granicy i lekarz uznał ze wszystko jest oka , ona zaczeła jednak brać leki na tarczyce i wróciła z depresji do świata żywych .

wyniki robione po 10 rano

#lekarz #depresja #nerwica #psychiatria #tarczyca #kortyzol #testosteron #pomocy
d.....1 - napisze krótko i konkretnie . Mam 26 lat. większość życia w ciężkiej depres...

źródło: comment_mfTyJDbxVzdjAoJBCQ9hc7cTTGlVyEdt.jpg

Pobierz
  • 22
@domino01: Wyniki masz dobre, niektóre wartości lekko powyżej normy. Ale to raczej nie powinno mieć aż wpływy. Nie ma co gdybać, czekaj na lekarza, niech on zdecyduje czy warto niektóre wartości kontrolnie lekami zbić czy nie.

Jakie leki na tarczyce brała ta osoba? Letrox ? Nie bardzo chce mi się wierzyć, ze leki na tarczyce aż tak tej osobie pomogły na depresje.
@domino01: Tak, ale niewiele przekroczony. Moim zdaniem zbyt mało aby dawać aż tak mocne objawy. No ale tak jak pisałem wcześniej nie ma się co domyślać tylko poczekać na wizytę u lekarza.

Nie robiłeś sobie nigdy takich wyników aby można było porównać?