Wpis z mikrobloga

Dwa dni, dwa seriale już na bieżąco. Utopia i The Strain (nazwa polska jakoś nie pasuje).

Utopii po 2 sezonie dałbym jednak z 6/10 bo daje klimat muzyką i akcja się rozwinęła choć aktorzy jeszcze są do dupy (Ian chociażby). The Strain ciekawsze, ale efekty specjalne nie są za specjalne - Mistrz wygląda jak kozia dupa. Mogliby coś ciekawszego z niego zrobić. Wątek z Niemcami, wojną i obozami - obcykany w wielu filmach jednak pokazywanie, że Niemcy nie tacy źli, baraki jak hotele, Niemcy mówiący o uczciwej pracy etc. trochę nie ta historia, dobrze że przynajmniej zwalili na nich wezwanie tego Mistrza. Coś za coś.

Choć ciekawi mnie o co chodzi z tymi team'em Strigoi co uratowali Neeve i dzieci. O co kaman, ktoś coś?

Zaczynam The Leftovers - ponoć wymiata #theleftovers i do tego dramat więc zobaczymy.

#utopia #thestrain #seriale #nobodykiers
  • 12
  • Odpowiedz
@Azzl: Spokojnie, nadrabiam. Jakoś trzeba dotrwać do października i do nowych sezonów Supernatural, American Horror Story, Arrow'a, no nie wspominając o GOT czy Vikings. Niestety trzeba się pocieszać za brak Dextera i wielu innych.
  • Odpowiedz
@psych00: Mi został ostatni sezon Dextera do obejrzenia i po tylu kiepskich opiniach boję się go zaczynać,ale serial trzeba w końcu skończyć.
  • Odpowiedz
@Betonowykosmonautaizboze: No słabo się postarali bo normalne Strigoi wyglądają dużo lepiej, choć dla mnie to ewidentnie skopiowane z Blade'a 2 ;) Też były wampiry, też miały taki jęzor, też im się podobnie gęba otwierała i też żyli w kanałach i wyglądały podobnie a i dodam, że wyglądało to dużo lepiej a to był rok 2002! Mamy 2014 a dużo gorzej to zrealizowano.

@Azzl: Dobry jest, tylko końcówka średnia ale jeden
  • Odpowiedz
Choć ciekawi mnie o co chodzi z tymi team'em Strigoi co uratowali Neeve i dzieci. O co kaman, ktoś coś?


@psych00: Lap tu maly spoil. #pasta - oryginalna pisowania zachowana:|

  • Odpowiedz
@psych00: Dalej to bardziej moje domysly na podstawie wyrwanych z kontekstu zdan. Nie chce aktualnie wiecej wiedziec by sobie zbyt serialu nie zepsuc.

  • Odpowiedz
@waldo: Dzięki. Ciekawe ale pogmatwane. Serial mnie rozczarowuje, na dzisiejszym odcinku się nudziłem. I nie moge znieść wyglądu Mistrza - 2014 rok a on wygląda jak technika w latach 70. Trochę rozczarowujące. No i bomby świetlne - znowu Blade 2 ;) Ogólnie nie wiem czy będe dalej oglądał.
  • Odpowiedz