Wpis z mikrobloga

#rozdzielniceelektryczneboners #rozdzielniczalbym #pokazrozdzielnice

Rozpoczęliśmy dalsze prace nad rozdzielnicą, którą się pochwaliłem dwa miesiące temu. Jak na razie widać założone tylko zabezpieczenia, zaraz dojdzie automatyka. Srogo się zaskoczyłem zainteresowaniem poprzednich wpisów dlatego trochę się postarałem i specjalnie dla Mirków nakręcam film poklatkowy z całego montażu (na zdjęciu dowód - statyw z aparatem). Na dniach będę wrzucał!

Wołam zainteresowanych wcześniejszymi wpisami:

@StefanEm , @serial28 , @marek_antoniusz , @Bosser , @Pokrakk , @wisniowySz , @jaywalker , @bezznaczenia , @biuna , @RRybak , @Fauler , @soltynio , @loozaque , @Kennedy , @NaxZST , @emdey , @facke , @project , @Tea , @Python , @swat91 , @Tacocat , @tr00ci0 , @Bresiu , @Vitru , @Szymon6457 , @gumbrew , @gmur , @chmielek007 , @Blein , @Neutrin , @Fatso , @SebusPL , @Telhurin , @kasper93 , @Randallovy , @KartaSieciowa , @Kardig , @NuGuns , @XsomX , @Gummy , @Majkel91 , @HorribileDictu , @wujroman , @Geraziel , @Paczek_w_masle , @kocham_cie , @LQQK , @Nightwolfix , @rotcore , @perpetz , @MoroMoro , @Flowmaster , @smok01 , @hitman2007 , @rnd0nb , @Rakazishi , @ZajebbcieTrudnyNick , @uosiu , @R3d , @qbiszon , @cytoblast , @jaqqu7 , @friendzone , @jarqos , @Migfirefox , @Awerege , @maciao , @Brydzo , @nivixi , @Pawkrol , @Kaerl , @Insomniak , @d00mer , @wuut , @oruniak , @Bartek404 , @iknife , @sir_goryl , @Bartoni , @rrobot , @Cia1990 , @zdechly_jez , @Ghidorah , @Onoki , @megawatt , @Krs90 , @edowow , @upierz , @tomek860827 , @skubol_krk , @CrystalMaiden28 , @bialydom , @bhat , @trudny_typ , @jak_to_mozliwe , @aroaro1993 , @majas , @feelbeats , @nightkn33 , @prezydent_wykopu , @franiu9 , @cuberut , @Milek , @Gumi5 , @NieLubieSera , @marek_antoniusz , @Bosser , @Python , @RRybak , @hartem , @UlrikeM , @loozaque , @fasfsrheeahgdfhds2 , @Milek , @pan_kebab , @NieLubieSera , @biuna , @foxmurder,Migfirefox , @bialydom , @soltynio , @badyllek1993 , @cuivier , @Mareczeq , @bezznaczenia , @Bresiu , @prezydent_wykopu , @CoJaTutajRobie , @LQQK , @Wariner,maciekwu5 , @Rakazishi , @AVAW , @jaywalker , @emdey , @team1212 , @Pirum2 , @DamianUKF , @qweasdzxc , @Fyuio , @frez , @wuut , @Gumi5 , @Fren , @Czarny_szakal,zordziu , @Cephei , @a231 , @angello , @snx , @DOgi , @gnotto , @011101110111010101101010 , @icek_ , @Kennedy , @XpedobearX
Pobierz
źródło: comment_BTmuB0TlQsuHcyUTnUGX7BlO4Gs4zduk.jpg
  • 9
@zboinek: System oparty na Loxone z ew. wsparciem (interfejsy, panele ścienne) KNX'a. Jak widać, wszystko przewodowo :) To największa z trzech rozdzielnic na obiekcie.