Wpis z mikrobloga

@t0mekk: @Hemus: @AnnMari: http://www.aliexpress.com/store/product/RB-Space-Man-Alloy-Frame-Polarized-Driving-Anti-Ultravoilet-Rays-Fashion-Men-s-Sunglasses-Free-Shipping/917208_1700721330.html

tutaj chyba te same, sklep Mandy's Store po wygooglaniu wyskakuje właśnie ten (może zmienili nazwę?), zresztą jego przedmioty na wish.com zgadzają się z tymi z ali

na wish.com też w sumie opinie pozytywne:

"Good" quality. Good polarization , pretty solid. I would say good valu and stylish.
@t0mekk: Przymierzam się właśnie do zakupu, uważam, że jest to jednorazowy wydatek, a na oczach nie ma co oszczędzać, tylko nie bardzo wiem, gdzie ich szukać. Obstawiam, że we wszystkich vision express cena jest x2,x3, w Internecie znajdę coś na pewno, ale nie przymierzysz, a bazarowych bym nie chciał :/
@Hemus: najlepiej przejść się po optykach, ja kupiłem (w gorącej wodzie kąpany) w salonie, ale nie przepłaciłem akurat dużo za ten model (na szczęście), ale jak porównywałem trochę wcześniej innych producentów internet-salon to było ok 30-40% taniej w necie.