Wpis z mikrobloga

@hellsmash86: No tak, nie mówie, że nie robiłem małego "replacement" ale, nie dodawałem uszu z innego zdjęcia i nie domalowywałem Cieni pędzlem :D Pogódź się z porażką :D Twoje przecież też niezłe cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asdasiq: Mieszkalem 2 lata zagranico i dziwi mnie, ze to co u nas traktowane jest jako gimbomoda na zachodzie przechodzi bez echa, jest odpowiednie dla kazdego wieku i statusu spolecznego. Mam wrazenie, ze naszym chlopakom brakuje luzu, bo zawsze musisz sie liczyc z tym co powiedza inni.
  • Odpowiedz
@Asdasiq: Odpowiedziałem wcześniej tylko na pytanie. Ty zaczynasz teraz gówno-burzę. No, nie interesuje - dokładnie. Ubieram to, co mi się podoba, a nie co jest modne.
  • Odpowiedz
@Pacjent: Dlatego nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu, kapujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba nie zauważyłeś, że nie interesuje mnie Twój ubiór a śmieszkuję sobie z dorosłego weedena w trampkach ;p
  • Odpowiedz
@HitmaNeK_: Ciężko to opisać, bo to nie jest instrukcja krok po kroku co należy zrobić żeby uzyskać taki efekt, to jest zabawa metodą prób i błędów różnymi narzędziami, photoshop daje ogromne możliwości, porządany efekt można uzyskać na wiele różnych sposobów, ja sam jestem samoukiem i ciągle poznaje nowe rzeczy w tym programie mimo że już ponad 8 lat z niego korzystam :)
  • Odpowiedz