Wpis z mikrobloga

@Pacjent: Ale p------ą te stuleje. Siedzą pewnie w szkole na infie, albo na Xperii i jako, że nikt z nimi nie gada to atencję wzbogacają na mirko. Jak miałem mniej, niż 17 lat to też hejtowałem trampki, wąskie spodnie, grzywy na bok itd. stąd stwierdzenie, że Ci co tak prawilnie komentują nie mają więcej. Z biegiem czasu stereotypy mi się pozmieniały i mając 22 lata częściej kombinuję ze stylówką, tak
  • Odpowiedz
@Asdasiq: Mówię tylko jak na przestrzeni lat zmienia się pogląd, gdy już nie musisz się obawiać komentarzy w szkole na temat #niepopularnaopinia. Masz w------e na zdanie innych i nikogo już potem nie obchodzi jaki masz telefon, ile masz w portfelu czy stać Cię na szlugi, jakiej marki masz ciuchy itd. A w szkole to niestety wyścig szczurów. Jesteś inny, tzn., że jesteś #przegryw albo nie
  • Odpowiedz
@Asdasiq: Pracuję na siebie od 5 lat, ostatni rok liceum kończyłem zaocznie, bo szedłem do pracy. Więc nie rozumiem porównania? Może chodzi o korpo, gdzie każdy walczy o punkty na tablicy i % do wypłaty, to tak. Mam już za sobą.
  • Odpowiedz