Wpis z mikrobloga

Mam rozkminy.

Mam 20 lat i nie mam czasu na nic. Praca, zlecenia, praca, biznesik oraz rozowypasek. OFC NA MIRKO MAM CZAS. Do tego dochodzi drugi, najbardziej #!$%@? rok studiow. Kazda minuta na wage zlota.

Jak sobie przekalkuluje ile czasu w zyciu zmarnowalem na takie przedmioty jak historia, wos, religia, jezyk niemiecki, biologia ( w liceum), muzyka to szlag mnie trafia. Nie zaluje ani sekundy spedzonej nad matematyka, od podbazy do studiow na ktorych mam z niej piatke. Do tego dochodzi chemia - na prawde fajny, choc ciezki przedmiot. Biologia w gimbazie rowniez byla bardzo ciekawa, choc w podbazie juz nie bo uczyla jej facetka od reli po kursie super ultra.

Ile bym dla zeby ten czas w wieku mlodym mogl wykorzystac na rysunek, nauke gry na instrumencie czy plywanie. Edukacja w polsce jest #!$%@? warta. Przez caly tok edukacji spotkalem trzech wartosciowych nauczycieli. Facetka od chemi w gimbazie, podczas tematu o molach powiedziala

ja nie wiem co to sa te mole, przepiszcie ze to 6.023 do ilestam i podajcie na sprawdzianie definicje


No super nauka #!$%@?. Dzieki tobie mialem problemy w liceum

W liceum mialem na tyle spoko wychowawczynia i rodzicow ze chodzilem na wybrane lekcje. Cisnalem matematyke, chemie i geografie ktora zdawalem na maturze. Do tego angielski i rosyjski. Oczywiscie zwolnioy bylem z wfu zeby mi nie #!$%@? treningowych planow na plywaniu czy bieganiu. Na #!$%@? mi przyjsc o 8 do szkoly i #!$%@? caly dzien bo prysznice tylko w teorii? Z reli rowniez - to bylo 2godziny * 3 lata, strata czasu. Wolny czas poswiecalem na swoje zainteresowania, grafike, fotografie, filmy, kompy, androidy i w sumie z tego teraz zyje :) Warto bylo, bo teraz jest z tego piniondz.

Nie mam zadnej dwoji na zadnym swiadectwie.

WNIOSKI:

1.Nie zawsze pojscie z programem zagwarantuje Ci przyszlosc, inwestuj czas w to co cie interesuje. Oplaci sie. Olewaj to co mozna olewac.

2. Inwestuj w jezyki obce

3. Cwicz rysunek (na kazdych studiach inzynierskich ci powiedza ze to podstawa)

4. Mozliwosci sa, kasa lezy praktycznie na ziemi. Kto chce - ten ma. A kto nie chce - ten co? Ten nie ma. ( #testoviron #cytatywielkichludzi)

5. Kontakty duzo znacza.

6. Korzystaj z zycia, nie #!$%@? go na chalnie, cpanie i wegetacje.

7. MIEJ JAKIES HOBBY bo inaczej bedziesz jak #typowyrozowypasek. Kolekcjonuj makarony, cokolwiek, ale miej hobby.

Jutro bedzie wazny dzien. Chyba dzieki temu bede w zyciu zajmowal sie tym co lubie (pochwale sie jak sie uda). Zacytuje pewnego wykladowce

czas nie biegnie



Wiec nie marnujcie chwil!

#podbaza #gimbaza #licbaza #studbaza #edukacja #rozkminyzdupy #rozkminy #pieniadze #kasa #biznesik #motywacja #pantharei
  • 14
@babisuk: Co studiujesz? I w czym pracujesz? Też drugi rok here, informatyka motzno. Przez pierwszy rok chociaż chciałem nauczyć się programować webowo to nie dało rady, bo analiza/algebra/whatever i programowanie w C :(

Dopiero w wakacje coś ruszyłem z programowaniem..