Wpis z mikrobloga

@alosha

@pwone

Czekałem na reakcję korwinowców, nie zawiodłem się. Wyszukują logiki w sarkastycznym obrazeczku. Gratulacje.

Moją intencją było sparodiowanie KNPowego obrazka, w którym jesteśmy przekonywani, że za władzy Janusza będzie nam wspaniale, a główny powód czemu mamy ich wybrać, to ten, że NIGDY NIE BYLI U WŁADZY. Aha, ja też nie byłem, to w sumie też będę lepiej rządził - taka logika prawactwa. Gdybym miał wybierać, wybrałbym osobę doświadczoną w zarządzaniu, niż
jacek007g - @alosha

@pwone



Czekałem na reakcję korwinowców, nie zawiodłem się. Wy...

źródło: comment_DO1wMRUOUxB5W5efjB52mps7GUZWRNWC.jpg

Pobierz
Ten obrazek jest dobrym przykładem jak idioci rozumieją (czyli nie rozumieją) postulaty KNP. Prawda pomieszana z kompletnymi bzdurami. Nie ma tego w programie Nowej Prawicy.

Przy okazji pozwolę sobie tu zamieścić odpowiedź dotyczącą wpisu:

http://www.wykop.pl/wpis/9466718/jkm-korwin-http-youtu-be-dqlwxblqq88-list-uuht7xn-/

bo nie mogę tam odpowiedzieć. Dlaczego? O to pytajcie już towarzysza loooz'a.

@loooz: Naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Nie słuchałeś? Własność państwowa = Włoszczowa. Chodzi o to, że nikt nie kieruje się zyskiem, tylko
@Jah00: Nie możesz, bo jesteś trollem-sekciarzem, który jedyne co potrafi to wyzwać kogoś kto ma inne poglądy na sprawę - ja nie mam czasu na takich. Co do tych towarzyszy to ja bym ich szukał gdzie indziej - patrz kolejny mój wpis.

O tym, że dla wizerunku stolicy kraju nie była dobra blaszana hala rodem z wczesnego kapitalizmu postawiona w samym centrum miasta - ja wiem, że dla wolnościowców coś takiego
@loooz: To jest właśnie mentalność, której nie rozumiem. Może jutro zburzymy twój zakład pracy i postawimy tam fontannę, bo akurat tam spaceruję i będę miał ładny widok i nic mnie nie obchodzi, że stracisz pracę, nie wyprodukujesz nic, a ja tego nie będę mógł kupić. Ładny widok jest najważniejszy!

Mówisz o planie, kiedy ewidentnie został on właśnie zmieniony. Ja i KNP jesteśmy gorącymi zwolennikami planów zagospodarowania przestrzennego. Tylko chyba pod tym
że stracisz pracę


XD

kto stracił pracę? ile trwało przenoszenie kupców? po czyjej stronie stoi prawo? Gdzie są teraz kupcy?

#!$%@?. Wiedziałem, że odpowiadanie tobie nie ma sensu...

rozumiemy coś innego niż ty i reszta lewaków.


@Jah00: NO to co wy NIELEWAKI rozumiecie pod tym pojęciem? Blaszane hale w centrum miast, które powstały w czasach tak naprawdę samowolki budowlanej? Tak, za ten twór nikt się nie wziął wcześnie/może dostał łapówkę -
@loooz: Nie wiem, nie jestem z Warszawy, nie znam tematu. Nie mówię o tamtych wydarzeniach, tylko o twoim podejściu. Wniosek jest jeden: im więcej w rękach obywateli tym lepiej.

Rozwarstwienie społecznie to nie patologia tylko sprawiedliwość. Każdy dostaje dokładnie tyle ile sam oddaje społeczeństwu swoją pracą.

Co do reszty zgoda. O tym czy sztuka jest dobra ma decydować klient płacąc lub nie, za bilet. A o tym czy badanie ma sens
Co do baloników, jak sobie poszukasz, to Korwin faktycznie o tym mówił - zresztą to jego cecha, że jest ekspertem w każdym dziale naukowym, i wypowiada się na każdy temat (nawet pod pseudonimem, jako kobieta Barbara Buonafiori) ale ma do tego prawo - szkoda, że często tak mocno się myli (chociażby ws. efektu cieplarnianego).


@jacek007g: Trzy linijki i dwa naciągnięcia, nieźle ;-)

1. W niektórych partiach jest tak, że jak wódz
Efekt cieplarniany zaobserwowano w ostatnich latach także na innych planetach Układu Słonecznego. Jak rozumiem, za globcio na Marsie odpowiadają Marsjanie, a na Plutonie - Plutonianie?


@alosha: Źródło ziemskiego globalnego ocieplenia jest antropogeniczne. Jest w tej sprawie naukowy konsensus i 95% pewność. Przeciwko jest paru oszołomów, felietonista i smarkacze za monitorami.