Wpis z mikrobloga

Jakby ktos chcial wiedziec, to na Corsera.com zostal ơtwarty kurs wprowadzajacy do Pythona prowadzony przez wykladowcow z Rice University. Jako, ze jestem po wyzszej szkole kodzenia Codecademy to ten kurs stanowi dla mnie odswiezeniem materialu. Teraz czekam, az wypuszcza nowe zadania. Jeszcze nigdy nie bylem bardziej zadny wiedzy. Poletzam mocno. 15k miesiecznie na was czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.coursera.org/course/interactivepython

#programowanie #coursera #python #codecademy #naukaprogramowania
  • 16
@bazingaxl: Akurat w tym kursie nie chodzi o laurki bo to nie jest żaden oficjalny dokument przecież, każdy robi to dla siebie. Jednak jeśli chcesz się z niego dowiedzieć jak najwięcej to trzeba trzymać się ich terminów z prostego powodu, możesz zrobić sobie dany projekt przykładowo tego ponga po terminie nie ma problemu, ale tracisz możliwość żeby był on oceniony przez innych i samemu nie będziesz mógł oceniać projektów innych uczestników.
@Sudokuu: Robiłem ten kurs w poprzedniej edycji i o ile treści są świetnie przedstawione, to moim zdaniem za dużo jest zrobione za uczestników w cotygodniowych projektach. Dostajemy gotowy template z wszystkimi importami, strukturą klas. Kod poszczególnych funkcji jest wręcz dosłownie pokazany w pseudokodzie w wykładach. Trochę mało wymagające. Ale efekty projektów są fajne, można się pochwalić ;)