Wpis z mikrobloga

Jak jestem przeciwnikiem Androidów (only WP here) to muszę przyznać, że takiego LG G3 bym przygarnął.

Dość ładny, Snapdragon 801 + 3GB RAM chyba już wystarczy do w miarę płynnej pracy no i największe wrażenie robi na mnie autofocus. Chciałbym gdzieś dorwać ten telefon i się nim kilka dni pobawić. Dziwi mnie jedynie, że nie ma fizycznego przycisku aparatu. IMO przydałby się, jeśli ma to być smartfon do zdjęć.

A no i gdzie to to ma przyciski do regulacji głośności? Bo na zdjęciach nie widzę...

#oswiadczenie #android
źródło: comment_KtscQfLpAWoWGGpRWBcoYGJIO8fvB2ph.jpg
  • 16
@Czipsu:

sek w tym że nakładka lg jest o tyle fajna, że ja tych guzików prawie nie ruszam

Budzisz i usypiasz telefon dwukrotnym pacnięciem w ekran, a regulację głośności masz na pasku powiadomień.

A same guziki nie są takie złe do przyzwyczajenia się

Mam G2, raczej nie widzę sensu w kupnie G3 - jedyne co ma lepsze to slot na karty, większy ekran i dosłownie odrobinę mocniejszy procek. A cena w
@rdy: Jak jeszcze używałem androidów to nigdy nie lubiłem nakładek producenta. Każda zamulała telefon. W mniejszy lub większym stopniu, ale każda zamulała. Regulacja głośności tylko z ekranu średnio mi pasuje, lubię to mieć pod wygodnymi przyciskami :/

G2 też już miał ten "fenomenalny" (tak mówią w reklamach :D ) autofocus?
@Czipsu:

też nie lubiłem nakładek, zawsze miałem albo nexusy albo czyste romy. Ale ta od lg jest zadziwiająco dobra, konfigurowalna i przy takim highendowym hardware nic nie zamula

palec naturalnie wpada w te przyciski jak się trzyma telefon i ma w miarę męskie duże ręce

aparat jest niezły jak na standardy komórkowe, af łapie przyzwoicie.
@rdy: sam zamierzam prawdopodobnie go kupić za miesiąc, chyba że będę czekał na nexusa 6. Mógłbyś powiedzieć czy ta bateria naprawdę taka słaba jak piszą hejterzy? Jak telefon wystarczy na dzień intensywniejszego użytkowania to byłoby super.
@jamal013: w g2 czy w n5?

w g2 jest fajna bateria, spokojnie na cały dzień starcza i jeszcze ci zostanie. ludzie robili po 7-8h na włączonym ekranie, ale pewnie to z wyłączonym wszystkim co się da. U mnie zwykle spokojnie trzyma 2 dni, a często endomondo używam i yanosika

n5 ma znajomy i mówi że przy normalnym używaniu(lte, synchro, wifi, lokalizacja itp) z ledwością trzyma mu 1 dzień