Wpis z mikrobloga

@xwhite_codeine: u nas? normalne zycie, na pelnej swiadomce. tobie zostanie za jakis czas zryta bania, bedziesz w tym samym miejscu w ktorym zaczynales cpanie. Dojdzie do ciebie ze #!$%@? sobie zycie i zacznie sie szukanie suchej galezi.

a nie czekaj, trzeba miec troche samorefleksi i zrozumiec swoje blkedy, a ty widze wrzucasz zdjecia z cpania z podobnymi tobie przehrywami. szkoda tylko waszych matek ze takie gowno wychowala ludzkie.
@xwhite_codeine: wez nie #!$%@?, jesteś ćpunek i się z tym uzewnertrzniqsz z tobie podobnymi narkomanami tutaj.
Jak bys chciał z tego wyjść to bys się #!$%@? gdzieś zapisał, ale lepiej jest wrzucać zdjęcia dragow które zarzucasz i pytać się hehe co tam u was w ten poniedziałek? Hehe

A żebyś #!$%@? się zaćpał debilu w tym lesie i cię szczury zjadły.
@xwhite_codeine: to na #!$%@? na ta terapie chodzisz jak ćpasz codziennie? Nie ochłonę bo mnie takie zjeby życiowe drażnią. Rodzice wychowali jak umieli, to ten #!$%@? ćpa, i o nie ze czasem trawkę, wszystko #!$%@? pod korek. Matki mi twojej szkoda, bo jeszcze płacić musi za ta terapie. A jak chodzisz na darmowa to jeszcze większy #!$%@? ci na łeb bo zajmujesz miejsce komuś komu mogliby to pomoc.
Masz gąbkę zamiast