Wpis z mikrobloga

Przychodzi kobieta do lekarza, wszędzie jest niebieska, zielona...

Lekarz:

- O Boże, co się pani stało?

Kobieta:

- Panie doktorze, już nie wiem, co mam dalej robić. Za każdym razem, kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, tłucze mnie.

Lekarz:

- Hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek! W przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i płucze....

2 tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza, wygląda jak kwitnące życie...

Kobieta:

- Panie doktorze, wspaniała rada, za każdym razem, kiedy mój mąż dobrze wcięty wtacza się do mieszkania, ja płuczę i płuczę gardło, a on nic mi nie robi..

Lekarz:

- Widzi pani, po prostu trzeba trzymać pysk zamknięty...

#suchar #humor
  • 23
Księża w większości to teoretycy bez osobistego doświadczenia,a do prawienia morałów i uczenia "prawidłowych" postaw życiowych są pierwsi.


@Marro: Gniję za każdym razem xD

To tak, jakbyś powiedział, że lekarze kardiolodzy to teoretycy bez żadnego doświadczenia, bo nigdy nie chorowali na serce, a do "leczenia" są pierwsi. Poza tym księża też żyli kiedyś w swoich rodzinach, może taki ksiądz miał ojca pijaka i wie, jak to jest. A moralność jest jedna
@kw401: Przyrównujesz kardiologa, osobę która całe swe życie poświęciła zgłębianiu wiedzy na temat fizycznego obiektu zwanym sercem, do dziada, który wiedzę o związkach, seksie, drodze do szczęścia,diety,sposobu na życie czerpie z książki która ma blisko 2k lat z przeróbkami pod panujące zasady lub dla zapanowania zasad.

Ktoś ma problem w związku to niech idzie do poradni, z alkoholem to do lekarza/psychologa, problemy natury seksualnej do seksuologa, z dietą to do dietetyka,