Wpis z mikrobloga

Wykop to wspaniałe miejsce gdzie można spotkać wielu ciekawych ludzi. Jednym z naszych wspanialszych użytkowników jest @lechwalesa

#lechwalesa ma szczególny dar odnajdywania wpisów średnich (bądź nawet kiepskich), dodawania swojego komentarza (nieważne jakiego) czym podnosi rangę wpisu na wyższy poziom. To tak jakby prezydent widział kiepski wpis, podchodził do niego z poczuciem zlitowania i mówił "a może bym cię tak podrzucił do gorących?". Poniżej mała kompilacja #lechwalesacontent - trzeba kliknąć by powiększyć. #heheszki
Pobierz sonoitaliano - Wykop to wspaniałe miejsce gdzie można spotkać wielu ciekawych ludzi. ...
źródło: comment_UGiqWsljaK4LLy4QQI7AWpCKbPZlSKub.jpg
  • 35
@sonoitaliano: Świetne zestawienie :). Nikt nie wspomniał o legendarnym "Debil z kogo? Chyba z ciebie", komentarz został usunięty, nie wiem, czy krążą jakieś screeny. Znam osobiście adresata komentarza. Zawołałbym, ale może woli tego nie poruszać ;).
@sonoitaliano: Drugi przykład jest boski, rykłem :D rozmowa o dałnach, a tu prezyden się wpieprza z dwoma piątkami z dupy xD

Trzeci też wydaje się "na temat".

Dzięki, nie wiedziałem o tych wpisach, nigdy nie widziałem komentarza @lechwalesa w środku CZYJEGOŚ wpisu!
A mi jest przykro - serio, jestem zażenowany. Człowiek, który zasługuje na szacunek wypisuje głupoty w internecie, a wykopki zamiast olać to wyśmiewają. Zastanawiam się co Pan Prezydent sobie myśli gdy czyta heheszki na swój temat.